Odpowiadasz na:
fajne pseudonimy dla dziewczyn

~nico
Temat dodał(a):
~nico -
Macie jakieś fajne pseudonimy dla dziewczyn? Ja moją nazywam po imieniu, zwykle zdrobniale, ale chciałbym coś ciekawego dorzucić. Tak, żeby czuła się naprawdę wyjątkowa. A oryginalne nicki dla dziewczyny to dla mnie niełatwy temat. Wszystkie to "żabki", "myszki" itp. Dlaczego ludzie uważają, że to fajne nicki, to ja nie wiem. Szukam takiej ksywki dla dziewczyny, by wiedziała, jaka jest dla mnie ważna, jak moje życie byłoby bez niej smutne. Przychodzą wam do głów jakieś fajne pseudonimy dla dziewczyn? Jeśli tak, to podzielcie się please!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: fajne pseudonimy dla dziewczyn

Napisał(a): gość -

Owocki i warzywka świetnie się nadają. Malinko, truskaweczko, kabaczku, pietruszeczko… Masz spore pole do popisu :)

Reklama

Napisał(a): ~klara -

Słoneczko, serduszko, aniołku - tak mnie nazywa mój ukochany i jest to przecudne :)

Napisał(a): ~taria -

Jesteście okropni! Do mnie mój facet mówi "słoneczko", super jest! Ale słodko też mówi znajomy na swą żonę - "żabka" :)

Reklama