Komentarze (71)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Monika178 -

Ja wybielałam zęby w Estetyka Uśmiechu Łukasz Malan Wieliczka i bardzo ładnie mi zrobiono. Moje zeby są bielutkie i prześlicznie wygladaja.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Usmichnięty -

widać że piszący artykuł nie ma pojęcia o wybielaniu zębów wybielanie zębów bolało ale 2 albo 6 lat temu teraz przy nowych metodach np Expert 20 % czy Expert 38% niema bólu a co ważne nawet nie występuje nadwrażliwość szkliwa wszytko jest cacy bez bólu z białymi zębami proszę iść do dobrego stomatologa polecam dużo można sie dowiedzieć i przy okazji zdobyć białe zęby
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~men -

ja tam nie odczuwałem żadnego bolu przy wybielaniu ani po nim.Wybielałem w gabinecie,nakładkowo żelem Dr martin schwarz expert 20.Nie żałuję wydanych pieniędzy.Teraz mówię wszystkim:Nie bójcie się wybielać.Wybielają i nie żałują,tak jak ja.Polecam metodę Dr martina schwarza
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Alicja -

A ja wybieliłam zęby kilka miesiecy temu i mam spokój, napierw ograniczyłam kawę (polecam pić przez słomkę) i użyłam plus system 5 dni od białej perły i zęby mam białe, nie wsydzę się usmiechać i wszyscy mnie pytaja w jakim salonie wybielałam hihihi :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~haszek -

Ajona działa, duże znaczenie ma rezygnacja z używek, zęby można mocno odmienić w krótkim czasie. Może i te zadowalające efekty nie przyjdą natychmiast, bo wymaga to czasu, ale zdecydowanie poprawa powinna nadejść. Musicie po prostu zadbać o odpowiednią higienę - to wszystko.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kamilka -

Ja wybielałam z okazji ślubu zęby u mojego długoletniego dentysty http://vita-dent.gliwice.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Naprawdę, nie widzę absolutnie, żeby to jakoś zaszkodziło zębom, a wręcz przeciwnie, w końcu każdy chce mieć, jak najładniejszy uśmiech.
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Andżelka_90 -


http://wybielaniezebow-gdansk.pl/wybielanie-zebow-gdansk/
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Andżelka_90 -

Polecam lampę Beyond. Zabieg wykonywałam w White & Beauty w Gdańsku. Pani była miła, pomocna, a zabieg trwał trochę ponad godzinę. Muszę powiedzieć, że minęły już 3 miesiące a ja dalej szeroko się uśmiecham:D Moje zęby rozjaśniły się o 8 odcieni, więc jestem ZADOWOLONA.
http://wybielaniezebow-gdansk.pl/wybielanie-zebow-gdansk/
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~parmen -

Żaden zabieg. Ajona, systematyczne mycie, jakaś miękka szczoteczka i w kilka tygodni będzie lepiej. Kluczowe eliminowanie używek - jeśli nie dotrzymacie tych kwestii to tak na prawdę czekają na was same problemy, a gdzie sens pytam?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Joaśka -

wybielanie jest bardzo dobrym zabiegiem! Polecam! Wygląda się od razu dużo lepiej, warto w to zainwestować. I raczej zrobić to u dentysty niż w domu. Ja robiłam w Blue Klinik (http://www.blueklinik.pl/pl/stomatologia/oferta/) i efekt długo się utrzymuje i jestem bardzo zadowolona.
Załączniki:
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz