7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń108
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Fałszywi ludzie- czemu?! (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fałszywi ludzie- czemu?!

Napisał(a): ~sunshine -

Jak poradzić sobie w ciężkiej sytuacji, kiedy otaczają cie sami fałszywi ludzie? Mój przyjaciel zaczął się spotykać z moją przyjaciółką i całkowicie o mnie zapomnieli... wiedzieli, że są jedynymi osobami, na których mi zależy i z którymi się przyjaźnie. Zaczęli sie ze soba spotykac i teraz nie został mi nikt. Nie wiem jak szukac przyjaciół i czy to robić, bo skoro tzw. "przyjaciele" o tobie są w stanie zapomnieć w ciągu sekundy, to dziękuje. Czuję się beznadziejnie i wiem, że to jeszcze świeża sprawa i pewnie przejdzie, ale to strasznie boli :(. Nie mam sie komu zwierzyć, więc pisze to tutaj. Najwyraźniej cytaty o ludziach zdają się mówić prawdę "kto przestaje być przyjacielem ten nigdy nim nie był". Mam złamane serce, co boli tym bardziej, że nie chodzi o jakieś miłości, tylko o ludzi bliskich.

Re: Fałszywi ludzie- czemu?!

Napisał(a): Kajetana -

Wiesz dla ludzi zakochanych na samym początku niekiedy świat zewnętrzny przestaje istnieć. Ograniczają się tylko do siebie i tylko ze sobą chcą spędzać czas. Może się jeszcze ockną.. daj im z 3-4 miesiące, albo sama zaproponuj jakieś wspólne spotkanie.
Ludzie przychodzą i odchodzą ale też czasem w przyjaźniach bywają przerwy i milczenie, co nie oznacza zawsze końca przyjaźni.
Świat się zmienia, ludzie się zmieniają, my też się zmieniamy, więc nie twierdzilabym od razu że to co było kiedyś nie było przyjaźnią, chyba że towarzyszy uczucie iż zostało się zmanipulowanym lub wykorzystanym, wówczas nie ma mowy o przyjaźni i lepiej takich ludzi spuścić do szamba.

Napisał(a): Laila44 -

Musisz im wybaczyć bo miłość nie wybiera.Dopóki byliście trójką przyjaciół to było dobrze między Wami.Daj im się nacieszyć sobą i za jakiś czas przypomnij się.Zwróć uwagę na przyjaciółkę? czy odpowie na Twoje przypomnienie że istniejesz, jeśli nie odpowie albo będzie coś kręciła to znaczy że straciłaś przyjaciółkę i przyjaciela.Przyjaciółka może się obawiać że odbijesz jej faceta do niedawna wspólnego przyjaciela.Bywa i tak.Mówi się że nie można mieć za przyjaciela mężczyznę bo predzej czy póżniej zostają kochankami bo zrodziła się miłość.

Napisał(a): ~Solad -

Widać, że jesteś młoda więc oni za pewne też. Musisz przeczekać, bo oni pewnie teraz świata bez siebie nie widzą. To jest zawsze przykre, ale gdyby taka sytuacja zdarzyła się, trochę starszym ludziom, pewnie nie byłoby takiej sytuacji, że nagle o Tobie całkowicie zapominają. Musisz wyciągnąć wnioski i postarac się o nowych znajomych, tak żeby nie bolało tak mocno, gdy jedna czy dwie osoby po drodze odejdą. Ludzie się zmieniają itd. nigdy nie wiadomo co nas czeka.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Fałszywi ludzie- czemu?!