12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Farbowanie włosów kawą. (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Farbowanie włosów kawą.

Napisał(a): ~magdam -

Farbowanie włosów kawą - co myślicie? Czy to dobry pomysł? Koleżanka namawia mnie ostatnio na farbowanie włosów, jednak ja nie chcę sobie zniszczyć moich naturalnych włosów. Interesują mnie jedynie naturalne farby do włosów. Dlatego wpadłam na pomysł aby wykonać farbowanie włosów kawą?

Jak macie jakieś propozycje, czym przyciemnić włosy to będę bardzo wdzięczna.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Farbowanie włosów kawą.

Napisał(a): ~Perfumkowa -

o matko... kawą ? to tak na poważnie ? Nie no ja wiem, ze różne metody były kiedyś dawno dawno temu na farbowanie włosów. Ale dzisiaj mamy 21 wiek :P Jak chcesz sobie zafarbować włosy i żeby wszystko było profesjonalnie to bardzo polecam salon Magia Blondu. Kolor odpowiednio dobrany i przede wszystkim pani Danuta pracuje na bardzo dobrej jakości farbach. Co do pielęgnacji też fajnie doradzi.

Re: Farbowanie włosów kawą.

Napisał(a): ~welonka -

~Perfumkowa o matko... kawą ? to tak na poważnie ? Nie no ja wiem, ze różne metody były kiedyś dawno dawno temu na farbowanie włosów. Ale dzisiaj mamy 21 wiek :P Jak chcesz sobie zafarbować włosy i żeby wszystko było profesjonalnie to bardzo polecam salon Magia Blondu. Kolor odpowiednio dobrany i przede wszystkim pani Danuta pracuje na bardzo dobrej jakości farbach. Co do pielęgnacji też fajnie doradzi.
dasz jakis namiar na ten salon? Nie mogę znaleźć ideału ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Farbowanie włosów kawą.