24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń410
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Farby i szablony do pokoju dziecięcego? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Farby i szablony do pokoju dziecięcego?

Napisał(a): Gość -

Jeśli kolorowo, zdrowo i ciekawie to poleciłabym do pokoju dziecięcego tapetę. Tapety i fototapety do pokojów milusińskich są tak urocze i jest ich taki wybór, że ja na Twoim miejscu bym sobie nie odmówiła:) Rzuć okiem choćby na decorations.pl, te fototapety na ich stronie są nieprawdopodobne:) Jeśli komuś tapeta w pokoju dziecięcym kojarzy się tylko z kaczuszkami i myszką Miki to jest w błędzie, współczesne wzory są wiele bardziej gustowne:)

Reklama

Fantastyczne:) Świetny pomysł , dzięki niemu pokój dziecięcy może wyglądać wręcz bajkowo. Szkoda,ze jak byłam mała nie było takich możliwości- mój pokój był szary i taki smutny. A co ciekawe nie trzeba wydać dużo pieniędzy żeby urządzić pokój w świetnym stylu

Reklama

Możesz poszukać bardzo fajnych farb na multizakupy.pl - ja tam znalazłem bardzo fajne farby do malowania ścian. Przede wszystkim dlatego, że mają bardzo intensywne kolory tych farb. Myślę, że to tak w sam raz do dziecięcego pokoju. Wydaje mi się, że to taka kolorystyka w sam raz do dziecięcego pokoju.

Jeśli nie wiecie w jaki sposób urządzić pokój dziecięcy to polecam kupić jakieś gazety w stylu m jak mieszkanie, poprzeglądać sobie i od razu zaczynacie mieć w głowie jakąś koncepcję dotyczącą wystroju wnętrza. A tak btw, to tutaj jest jeszcze o tym całkiem ciekawy artykuł:http://centru(...)38.html

Reklama

A no pokój dziecięcy powinien być barwny :) Ja polecam zastosowanie przyjaznych z wyglądu naklejek dekoracyjnych:) może jakiś misiek, ulubiona postać z kreskówki przyklejona w formie naklejek na ścianę?? Co myślicie?? Ja znam stronę internetową gdzie można nawet samemu zaprojektować naklejkę... także ulubiony bohater kreskówki to nie żaden problem nie trzeba wielce szukać można samemu zaprojektować a zrobią www.naklejkowicz.pl :)

Popieram pomysl z szablonami do pokoju dziecięcego, mnie osobiście nawet podobaja się takie szablony w pokojach 'dla dorosłych'. Czasem np. jeśli pokój jest ascetycznie urządzony, w fajnych kolorach ziemi, fajnie dac jakiś motyw/ szablon na ścianę, a na rynku wybor jest spory.

Napisał(a): Lord -

moje dziecko jest alergikiem wiec ma pokój pomalowany hipoalergiczną farbą ze śnieżki. ściany oddychają, farba nie miała przykrego zapachu, łatwo ją utrzymać w czystości. wybór kolorystyczny duży więc było w czym wybrać. do tego w kolorowych ramkach ma portrety swoich ulubionych bohaterów z kreskówek. pomagał nam urządzać pokój więc jest tam wszystko co lubi.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szablon do pokoju dziecięcego
  • szablony do pokoju dziecięcego
  • szablony do pokoju dziecicego
Do góry strony: Farby i szablony do pokoju dziecięcego?