736
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
736 ppt ?

Fasola mung – usuwa toksyny (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fasola mung – usuwa toksyny

Napisał(a): Gość -

Od pewnego czasu dbam o to, aby moje dieta była bardziej urozmaicona i odktryłam mnóstwo wartosciowch produktów takich jak różnego rodzaju kasze, soczewica itp.
Ostatnio znowu sięgnęłam po fasolkę mung – kiedyś modne były kiełki z tej fasolki, ale można ją jeść na wiele innych sposobów. Niedawno podawałam na tym forum przepis na kiczari (uwielbiam)

Warto zwrócić uwagę na to jakie sa wlasciwości tej fasoli, bo odtruwa ona organizm i oczyszcza go z toksyn.
Chociaż z przygotowaniem fasoli są większe ceregiele niż np. z ziemniakami bo fasolkę trzeba namoczyć przez kilka godzin, to myślę, że od czasu do czasu warto po nią sięgnąć skoro:

„Posiada zdolność usuwania wszelkich toksyn z organizmu, korzystnie wpływa na wątrobę i woreczek żółciowy. Stosowana w leczeniu zatruć pokarmowych, zatruć ołowiem i pestycydami, czyraków i udarów słonecznych, zapalenia spojówek i obrzęków – szczególnie kończyn dolnych. Wykorzystywana jest również w leczeniu wysokiego ciśnienia, kwasicy oraz owrzodzeń żołądkowo-jelitowych”.
INTERIA.PL

Re: Fasola mung – usuwa toksyny

Napisał(a): gość -

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Napisał(a): gość -

wicca

Od pewnego czasu dbam o to, aby moje dieta była bardziej urozmaicona i odktryłam mnóstwo wartosciowch produktów takich jak różnego rodzaju kasze, soczewica itp.
Ostatnio znowu sięgnęłam po fasolkę mung – kiedyś modne były kiełki z tej fasolki, ale można ją jeść na wiele innych sposobów. Niedawno podawałam na tym forum przepis na kiczari (uwielbiam)

Warto zwrócić uwagę na to jakie sa wlasciwości tej fasoli, bo odtruwa ona organizm i oczyszcza go z toksyn.
Chociaż z przygotowaniem fasoli są większe ceregiele niż np. z ziemniakami bo fasolkę trzeba namoczyć przez kilka godzin, to myślę, że od czasu do czasu warto po nią sięgnąć skoro:

„Posiada zdolność usuwania wszelkich toksyn z organizmu, korzystnie wpływa na wątrobę i woreczek żółciowy. Stosowana w leczeniu zatruć pokarmowych, zatruć ołowiem i pestycydami, czyraków i udarów słonecznych, zapalenia spojówek i obrzęków – szczególnie kończyn dolnych. Wykorzystywana jest również w leczeniu wysokiego ciśnienia, kwasicy oraz owrzodzeń żołądkowo-jelitowych”.

Napisał(a): Gość -

gość witam poproszę o przepis na kiczari i inne dania z fasolą mang
tu jest link do kiczari (kiczeri):http://kobiet(...)2342651

chciałabym dodać, że z podanych składników można nagotować naprawdę duży gar potrawy (wg mnie jest to dla jednej osoby na 3 dni) jeśli chcecie tylko spróbować, albo mieć codziennie świeżutkie, trzeba zmniejszyć ilośc składników
« Wróć do tematów
Do góry strony: Fasola mung – usuwa toksyny