7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Fetyszysta czyli kto ? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fetyszysta czyli kto ?

Napisał(a): Gość -

Każdy w naszym życiu przynajmniej raz spotkał się z fetyszystą. Fetyszyści dzielą się na tak wielu, że nawet nie zacznę ich wymieniać, ale wspomnę o jednym przez którego mam traumę do dzisiaj, dlaczego ? Dlatego, że obrzydził mi moje własne stopy, poniewaz kochał je bardziej niż mnie ! Moje stopy były całym jego światem, a ja to co marna reszta? no cóż ... Czyli fetyszysta to ktoś kto coś kocha ponad wszystko. A Wy co myslicie o fetyszystach? Macie jakieś swoje fetysze?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Fetyszysta czyli kto ?

Napisał(a): Gość -

KarinkA91 Nikt tutaj nikogo nie podsłuchuje a ja chcę rozmaiwać o fetyszystach, a nie o twoich rozmowach z kims innym. Tak więc co mi powiesz o tym ? Kim jest fetyszysta ?
dużo powiedzieć nie moge, ja z tych mało praktykujących:))

Reklama

Napisał(a): gość -

KarinkA91 Każdy w naszym życiu przynajmniej raz spotkał się z fetyszystą. Fetyszyści dzielą się na tak wielu, że nawet nie zacznę ich wymieniać, ale wspomnę o jednym przez którego mam traumę do dzisiaj, dlaczego ? Dlatego, że obrzydził mi moje własne stopy, poniewaz kochał je bardziej niż mnie ! Moje stopy były całym jego światem, a ja to co marna reszta? no cóż ... Czyli fetyszysta to ktoś kto coś kocha ponad wszystko. A Wy co myslicie o fetyszystach? Macie jakieś swoje fetysze?
I co on robił z tymi stopami ? Wspolzyl ?

Napisał(a): gość -

KarinkA91 Każdy w naszym życiu przynajmniej raz spotkał się z fetyszystą. Fetyszyści dzielą się na tak wielu, że nawet nie zacznę ich wymieniać, ale wspomnę o jednym przez którego mam traumę do dzisiaj, dlaczego ? Dlatego, że obrzydził mi moje własne stopy, poniewaz kochał je bardziej niż mnie ! Moje stopy były całym jego światem, a ja to co marna reszta? no cóż ... Czyli fetyszysta to ktoś kto coś kocha ponad wszystko. A Wy co myslicie o fetyszystach? Macie jakieś swoje fetysze?
Majtki... stringi... damskie.... noszone... nieprane... zbieram

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Fetyszysta czyli kto ?