10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +21
10 ppt ?

film Kler a religia i kosciol? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

film Kler a religia i kosciol?

Napisał(a): ~gosc -

witam, co sadzicie o filmie Kler i jego wplywie na religie i kosciol? Ja ogladalam film i w sumie uwazam, ze jest tam troche przesadzonych scen, co nie oznacza, ze wiekszosc to nie sa prawdziwe sceny, bo sa. Moim zdaniem to co jest w filmie rowniez rozgrywa sie w naszych polskich kosciolach, a wy co sadzicie?
Film Kler online: kinowe-hity.pl/kleronline
INTERIA.PL

Re: film Kler a religia i kosciol?

Napisał(a): ~gość -

Te kościoły na filmie są czeskie. Tam Kościół już chyba zlikwidowali.W sumie mnie zastanawia głęboka wiara wielu w film. Nie jest to film dokumentalny, a jedynie bujna wyobraźnia reżysera, który jak sam przyznaje, kontakt z kościołem miał jedynie podczas realizacji filmu.

Napisał(a): pintapalec -

~gość Te kościoły na filmie są czeskie. Tam Kościół już chyba zlikwidowali.W sumie mnie zastanawia głęboka wiara wielu w film. Nie jest to film dokumentalny, a jedynie bujna wyobraźnia reżysera, który jak sam przyznaje, kontakt z kościołem miał jedynie podczas realizacji filmu.
A co w tym dziwnego? Takie same katolickie jak w Polsce Reżyser wyjaśnił też, że zdjęcia do filmu były kręcone w Czechach, gdyż do polskiego kościoła nikt by nie wpuścił ekipy filmowej. – Również z powodów czysto technicznych nie byłoby to możliwe – w Polsce w kościołach jest średnio pięć mszy dziennie. W Czechach jest jedna w tygodniu – powiedział..Więc mogli sobie spokojnie i bez kłopotów kręcić sceny..

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

Spora dawka hipokryzji wystarczyło
30 lat temu przeprowadzić faktyczną
lustrację ujawniono by pedofili agentów
w polityce kościele sądownictwie mediach
ale wtedy lewaczki wrzeszczały FASZYŚCI
i promowały PEDERASTÓW chociaż 70%
z nich to także PEDOFILE a dzisiaj święte
oburzenie może by teraz we własną pierś
się uderzyć.

Napisał(a): pintapalec -

~Gość Spora dawka hipokryzji wystarczyło
30 lat temu przeprowadzić faktyczną
lustrację ujawniono by pedofili agentów
w polityce kościele sądownictwie mediach
ale wtedy lewaczki wrzeszczały FASZYŚCI
i promowały PEDERASTÓW chociaż 70%
z nich to także PEDOFILE a dzisiaj święte
oburzenie może by teraz we własną pierś
się uderzyć.
Hipokryzja to panuje w KRK ( a raczej w katolickiej klice kleszej ) już od co najmniej 1000 lat. Wystarczy poczytać prawdziwą historię Papiestwa Watykańskiego..Jakoś nie było słychać i nie jest żeby tak uczciwie uderzali się w swoje piersi.A raczej starają się swoje zboczenia przypisać jako winę dzieciom ,że ich prowokują i molestują..To jest dopiero klesza hipokryzja i obłuda.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: film Kler a religia i kosciol?