Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~eren -

a dzisiaj Henry w reprezentacji Belgii siedzi : ) kto by pomyślał. i gra przeciwko Francji...
Jak się cofnąć do starych newsów można by pomyśleć.. czemu nie zalogowałem się wtedy np do bukmachera https://oferty-bukmacherskie.pl/zaklady-milenium/ i nie obstawiłem takich akcji. :)
Odpowiedź (0)

ręka

Napisał(a): ~michal -

ręka Maradony, to boska ręka Diego, a ręka Henry'ego to szatańska?! jednym zdaniem: Idiotyzm ludzi jest nieodgadniony
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~J.S.K -

Za takie sytuacje odpowiadają sędziowie a raczej sitwy które przeciwstawiają się konsultacją telewizyjnym /w wątpliwych sytuacjach sędzia mógłby obejrzeć powtórkę/. Przy meczach o stawkę nie ma problemu technicznego. Przepis ten mógłby nie obowiązywać w niższych ligach. Jednak tam gdzie wchodzą w grę takie pieniądze to powinien być standard. Ale wtedy pan sędzia nie mógłby zamoczyć dzioba /jak mówią starzy mafiozi/.
Odpowiedź (0)

Darmowa reklama

Napisał(a): ~zebro78 -

niezły pomysł :) Powinni jeszcze Henremu zapłacić, bo dzięki niemu mają darmową reklamę. hehe
Odpowiedź (0)

Przesada

Napisał(a): ~Deyna -

Uważam, że to już jest przesada. Fakt, oszukał, ale przeprosił i przyznał się do błędu i nie widzę sensu tej całej nagonki na niego.
Odpowiedzi (1)

Płakać sie chce..

Napisał(a): ~JawTon -

za błędy arbitra płaci Henry... zagral pilke reka ale arbiter nie widzial zdarza sie i nie on pierwszy nie ostatni... totalna zenada patrzac na pomysly bukmacherow z wysp...
Odpowiedź (0)

co za typ

Napisał(a): ~Łukasz -

Teraz z tego typa McDonnela pół świata powinno sie śmiać.
Odpowiedź (0)

glupota

Napisał(a): ~madrze powiedziane ;p -

jak dla mnie to po prostu zemsta zawistnych ludzi ktorzy nie moga sie pogodzic ze ich zespol przegral i teraz sie mszcza, i to jest zalosne
Ciekaw jestem czy jakikolwiek pilkarz irlandzki bedac na miejscu Henry`ego przyznal by sie ze zagral reka... jestem przekonany ze nie
Odpowiedź (0)

ale zenada

Napisał(a): ~obiektywny -

zenujaca decyzja. A co zrobia jesli np. Henry strzeli wszystkie bramki zdobyte przez swoj zespol i zapewni mu awans? To co wtedy wg tego bukmachera ktos inny awansuje z grupy a nie Francja bo jej awans zapewnil Henry? A jesli Francja zdobedzie MŚ i Henry zdobedzie decydujaca bramke w finale to uznaja ze w finale byl remis??? To delikatnie mowiac chore wg mnie bo ze wzgledu na to ze sedzia sie pomylil i uzanl bramke dla Francji w meczu z Irlandia to teraz zaklad bukmacherski bedzie udawal ze Henry nie istnieje...
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz