157
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi131
  • Ocen na +1
157 ppt ?

Firma drukująca fototapety - którą polecacie? (132)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): Gość -

Szczerze mówiąc, wielkiego doświadczenia nie mam, ale i to niewielkie wystarczy, żebym ponownie zaufała tej firmie http://studio(...)pet.eu/ Myślę, że jeśli coś się sprawdza, to nie ma sensu tego zmieniać i szukać czegoś na siłę. Mają spory wybór, ja w tej chwili przeglądam kuchenne :)

Napisał(a): Gość -

Ja w ciągu ostatnich 3 miesięcy zamawiałam 2 fototapety (i kilka obrazów na płótnie) z jednej tylko firmy - Foteks. Z całego serca polecam, bo ja się nie zawiodłam. Jakość świetna, czyści się bardzo dobrze (nawet na mokro), nic się nie odkleja i nie powstały żadne bąble po nałożeniu na ścianę (na które tak wiele osób narzeka na forach...temat wybadałam :)). Widać, że jest to mega profesjonalna firma, bo przed złożeniem zamówień szybko i rzeczowo odpowiadali na moje męczące maile z wieloma pytaniami odnośnie fototapet, ich montażu i jakości. Tak więc polecam. Ich stronka: sklep.foteks.pl też wygląda spoko.
Załączniki:

Napisał(a): ~Gosiass -

Dla mnie DIMLAB zawsze będzie chętnie odwiedzanym miejscem, duży wybór zdjęć, możliwość wysłania własnych i wiele możliwości wydruku takich jak fine art, obrazy na płótnie, druki na piance, plakaty itp. POLECAM :)

Napisał(a): ~plotkarz89 -

Chyba Tapetowy Świat jest najlepszy. Zrobią każdy wzór, w dobrej jakości materiałach, czas realizacji też jest niczego sobie. Najbardziej na czas oczekiwania odpowiada kurier ;) Możesz też poszukać na allegro, albo w jakiejś drukarni wielkoformatowej.

Napisał(a): ~martyna -

ODRADZAM http://WWW.TW(...)PETY.PL !!!! Przysłali mi fototapetę w 2 kawałkach i nie chcą przyjąc reklamacji. Szefowa bezczelna traktuje klienta jak gówno które nie ma nic do powiedzenia i nie ma racji. Mówi, że informacja o tym że 140 cm jest drukowana na dwóch brytach jest na stronie a na stronie jest tylko o tym że drukują szerokości od 50 - 150 cm więc jakby nie patrzeć jeszcze się mieszcze. Potem dodaje że o tym ze na ilu kawałkach zostanie wykonany wydruk decydują oni, a ja mam obowiazek zatelefonowania i zapytania w ilu kawalkach chca mi to wydrukowac bo oni sie znaja i oni robia tak jak chca. Kasy nie chce oddac, nowego wydruku nie zrobi - chyba ze za to zaplace. Bezczelna i chamska baba. Daja klientowi na swojej stronie mozliwosc ustalenia dowolnych widelek rozmiaru a potem sie okazuje ze to i tak pic na wode, wydrukowac na kilku kawalkach to kazdy sobie moze, nawet ja w domu na drukarce.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie zamwi fotopapet
  • gdzie najlepsze fototapety
  • jakie firmy z fototapetami
  • dobra strona z fototapetami
  • firma drukujca zdjcia na cian
  • dobre fototapety forum
  • dobra strona z fototapetami na zamowienie
  • firmy od fototapet
  • firmy drukujace tapety na zamowienie
  • strona jaka plecacie do kupienia fototapet
  • najlepsze fototapety firum
  • najlepsza firma z fototapetami
  • fototapeta ktora dobra
  • fototapety co polecacie
  • gdzie zamwi fototapet
Do góry strony: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?