153
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń2 tys.
 • Odpowiedzi127
 • Ocen na +1
153 ppt ?

Firma drukująca fototapety - którą polecacie? (128)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): Gość -

Fototapety są modnym i łatwym do realizacji pomysłem na odmianę wnętrza. Nasze produkty przygotowujemy na materiałach najwyższej jakości i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik drukarskich. Dbamy o trwałość materiału, brak szkodliwego wpływu na zdrowie i środowisko, a także o jak najlepsze odwzorowanie barw i innych aspektów dotyczących jakości druku.
Szeroki wybór wzorów i kolorów, dostępnych w naszym sklepie nahttp://www.pi(...)-opisem , z pewnością pozwoli na znalezienie wymarzonego dodatku.
Załączniki:

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): ~Cella3 -

Polecam zwracać uwagę na to na jakim tworzywie wykonana jest fototapeta Jesli pomieszczenie jest rzadko używane oraz fototapeta jest w trudno dostepnym miejscu ( jak za węzgłowiem łożka) to może być wykonana z papieru. Jednak do pomieszczeń często używanych takich jak salon czy kuchnia to koniecznie zaiwnestujcie w lateksową.

Swoją fototapetę do salonu kupowalam w galerii plakatu:
http://www.ga(...)otapety

Jest to kwiatowa łączka. Nie mam zastrzeżeń. Jest z dobrego materiału.

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): ~fototapeciarz -

Fototapety są świetnym pomysłem na wprowadzenie kolory i ciekawych wzorów do naszych pomieszczeń, tak wykończone ściany na pewno dają wielką satysfakcję i pozwalają przenieść się w inne miejsce, czy zrelaksować, polecam przczytać: [url=http://belpol-meble.pl/fototapety-dla-dzieci-jak-wplywaja-na-otoczenie/]http://belpol-meble.pl/fototapety-dla-dzieci-jak-wplywaja-na-otoczenie/[/url]e[b][/b]

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): ~foto2 -

Fototapety są świetnym pomysłem na wprowadzenie kolory i ciekawych wzorów do naszych pomieszczeń, tak wykończone ściany na pewno dają wielką satysfakcję i pozwalają przenieść się w inne miejsce, czy zrelaksować, polecam przeczytać: [url=http://belpol-meble.pl/fototapety-dla-dzieci-jak-wplywaja-na-otoczenie/]http://belpol-meble.pl/fototapety-dla-dzieci-jak-wplywaja-na-otoczenie/[/url]

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): Gość -

Sami z mężem mamy fototapetę w kuchni i w sypialni ;)) To znacznie lepsza i na pewno bardziej estetyczna forma niż jakieś "mazgaje" na ścianie, do kuchni zamawialiśmy już ponad rok temu a do sypialni kupowaliśmy jakiś miesiąc temu - wszytko z jednej firmyhttp://www.fr(...)oom.pl/

Musze przyznać że jestem bardzo wybredna co do wzorów ale ta firma ma naprawdę bardzo duży wybór produktów..

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): RenataPrzemyk -

Możesz skontaktować się z tą firmą artpasaz.pl
Ja zamawiałam u nich ostatnio fototapetę do kuchni o [url=http://art-newmedia.com/blog/fototapety-na-wymiar-do-kuchni/]http://art-newmedia.com/blog/fototapety-na-wymiar-do-kuchni/[/url] taki wzór ten pierwszy z lewej.

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): ~xcss -

Mam niewielkie mieszkanie i chciałem na ścianie zainstalować fototapetę, która daje wrażenie dużej głębi. Skontaktowałem się wstępnie ze sklepem fajneobrazy.pl i pracownicy doradzili mi świetne rozwiązanie z delikatnym zacięciem trójwymiarowym. Daleki krajobraz, niezwykle szczegółowy pod względem graficznym. Nawet niewielkie elementy świetnie wyglądają. Szczegółów graficznych sporo, jednak wszystko trzyma się konceptu. Wybrałem fototapetę w niestandardowym rozmiarze. Dopasowałem ją idealnie pod ścianę. Pracownicy sklepu super. Instrukcja montażu, niezbędne elementy dostarczone. Wybrałem ich, bo cenowo prezentowali się najlepiej w branży. Napisz do nich wiadomość, co mniej więcej chcesz uzyskać, a zaskoczy cię merytoryczna odpowiedź. Doceniam właśnie takie działalności i chętnie polecam.

Re: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?

Napisał(a): calour -

Fajnie to wygląda za szkłem ale nie wiem czy machnęłabym sobie taką fototapetę na jednej ze ścian... Jak dla mnie zbytnia ekstrawagancja, a sama wolę spokojniejsze i bardziej tradycyjne wnętrza. Za to podobaja mi sie na ścianach obrazy

Ostatnio zamówiłam sobie kilka obrazów na płótnie. W salonie na głównej ścianie wisi u mnie drzewko oliwkowe . Zerknijcie sobie na stronę:
https://fedkolor.pl/
Jest tutaj sporo dobrych wzorów.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • gdzie zamwi fotopapet
 • gdzie najlepsze fototapety
 • jakie firmy z fototapetami
 • dobra strona z fototapetami
 • firma drukujca zdjcia na cian
 • dobre fototapety forum
 • dobra strona z fototapetami na zamowienie
 • firmy od fototapet
 • firmy drukujace tapety na zamowienie
 • strona jaka plecacie do kupienia fototapet
 • najlepsze fototapety firum
 • najlepsza firma z fototapetami
 • fototapeta ktora dobra
 • fototapety co polecacie
 • gdzie zamwi fototapet
Do góry strony: Firma drukująca fototapety - którą polecacie?