Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Michał -

Zapoznajcie się ze stronką Sprintmoney.pl mają fajne oferty, skorzystałam kilkukrotnie i zawsze pomogli wybrać najlepszą
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Piotrek -

Polecam stronę SprintCash jeśli ktoś nie za bardzo wie którą ofertę wybrać, mnie bardzo pomogli :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~aneka -

Chcę pożyczyć trochę gotówki na remont mieszkania, ale nie biorę pod uwagę firm pożyczkowych. Myślę o kredycie w Nest Banku, muszę się dowiedzieć, jakie warunki oferują, konkretnie.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~zbych -

Te chwilówki wciskają ludziom nachalnie na siłę. I ludzie biorą. A to wziąść to kaplica wciskają ci 2000 zł a po roku masz oddać 4500 zł. Byłem w urzędzie pracy i nie mam prawa do zasiłku , mówię że w Polsce nie ma żadnej pracy do której bym nie musiał dołożyć i bym musiał uciec za granicę ale nie ma za co .Urząd pracy wiadomo w Polsce nie płaci zasiłków dla bezrobotnych bo kraj totalna bida. Jeszcze żem nie dojechał rowerem do chałupy a już mi dzwoniom z z jakiejś chwilówkowni lołanmi że chcom mi pożyczyć 2000 zł. A ja mówię żeby spadali bo na ucieczke za granice potrzeba min. 2000 euro w gotówce i plus kupno jakiegoś samochodu na chodzie to kolejne 10.000 zł. Czyli razem potrzeba 20.000 zł inaczej po kilku tygodniach się kończy pod mostem .A tyle to onie nie pożyczajo. A te 2000 zł to niech se wsadzą , nic się z tym nie zrobi.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~ja -

Oficjalny sponsor skoków narciarskich , niejaki Bocian. RSO 395%!!!!!!!!!!!. Przecież to nie jest już zwykła lichwa tylko jakaś Nad-lichwa !!!. . Tytle podają w reklamach, nasi skoczkowie w tle.
Dla mnie to jest działalność kryminalna
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Stefan -

Banki nie dają ludzią pożyczek to inne firmy pozabankowe zarabiają. Przykładem jest Masz gotówkowe bierzesz 3000zł na 30 dni a po 30 dniach oddajesz jej 3750zł.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Erwin -

Duża część z tych firm ma kapitał rosyjski. Niby kapitał nie ma narodowości ale jeżeli zadłuży się sprzątaczka z ministerstwa lub ze zbrojeniówki i nie jest w stanie pożyczki spłacać, może być odpowiednio zmotywowana do podjęcia działań niestandardowych. Jeżeli ona sama jest za głupia na wywinięcie numeru, to zawsze może kogoś mądrzejszego wpuścić w nocy do budynku.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Józek Bonk -

Rafalska twierdzi że jest wręcz odwrotnie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~PiSłże -

Właśnie tak polepszyli, jak obiecywali w trakcie kampanii wyborczej.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~kol -

Nikt nikogo nie zmusza siłą do brania tych pożyczek. Większość tych ludzi bierze na rzeczy bez których można się obejść typu wycieczki, nowe telewizory, prezenty na święta itp.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz