Odpowiadasz na:
FitBoxy - warto skorzystać??

Dianne
Temat dodał(a):
Dianne -
Hej, polecacie catering dietetyczny FitBoxy w Łodzi? Dobre jedzonko? I jak z dostawą, nie ma żadnych problemów? Przejechałam się na różnych firmach i teraz szukam sprawdzonej, a ta wydaje się spoko

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: FitBoxy - warto skorzystać??

Napisał(a): gość -

Ja korzystam z Fitboxy Łódź i polecam, jedzenie bardzo dobre, świeże, dostarczane na czas.
Nie mam żadnych uwag.

Napisał(a): gość -

Nie polecam . Jedzenie jest ohydne . Raz nawet się zatrułam . Zawsze coś nie tak albo nie było dostawy albo awaria , problem z systemem . Brak słów . Kurierzy bezczelni .naprawde odradzam

Reklama

Napisał(a): gość992 -

Ja zamawiam fitboxy w Białymstoku i jedzenie ma naprawdę wysoką jakość, jest zbilansowane i smaczne. W moim mięscie zdecydowanie najlepsze wsród dostępnych opcji, warto spróbować :)

Napisał(a): ~ijjanna -

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszam na: http://www.st(...).dx.am/. Warto.

Reklama