Odpowiadasz na:
FitBoxy - warto skorzystać??

Dianne
Temat dodał(a):
Dianne -
Hej, polecacie catering dietetyczny FitBoxy w Łodzi? Dobre jedzonko? I jak z dostawą, nie ma żadnych problemów? Przejechałam się na różnych firmach i teraz szukam sprawdzonej, a ta wydaje się spoko

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: FitBoxy - warto skorzystać??

Napisał(a): goyona -

Cos się ostatnio popsuło. Nieestetyczne torby w których dostarczają. Pogniecione jak recyklingu. Niedokładnie zapakowane posiłki z których wycieka sos. Błędne opisy na pudełkach. Zdaza się ze nie dostarczają posilki nie odpowiadają na maile. Zamiast warzyw pojawia się kawal mięcha.
Juz nie ofertu z oferty.
Radzę wziąć na próbę

Napisał(a): gość -

A właśnie, ze prawda.
Rozwiązałam umowe z nimi właśnie z tego powodu ze nie wywiązywali się z warunków umowy. Przyjęli rezygnację, a 2 tygodnie minęło a pieniędzy nie zwrócili.
Oszuści!
Ponadto dieta 1000kcsl i 1200kcal niczym się nie różni. Oszuści i nic więcej.

Reklama

Napisał(a): ~adam -

gość Nie polecam . Jedzenie jest ohydne . Raz nawet się zatrułam . Zawsze coś nie tak albo nie było dostawy albo awaria , problem z systemem . Brak słów . Kurierzy bezczelni .naprawde odradzam
BZDURY

Napisał(a): ~Eneska -

Cześć!
Jeżeli chodzi o wybór dobrego cateringu dietetycznego to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ciekawe propozycje w racjonalnej cenie i jednocześnie z pozytywnymi opiniami klientów. My zdecydowaliśmy się postawić z mężem na SportFoodBoxhttps://sport(...)box.pl/ ja oczywiście w wersji Wege Fit, a on Classic Fit. Super opcja, zgodność z kaloriami i zawsze dostawa na czas. Jedzonko mam na cały dzień i czuję się świetnie (w ogóle nie brakuje mi energii). Pozdrawiam!

Reklama