Odpowiadasz na:
FitBoxy - warto skorzystać??

Dianne
Temat dodał(a):
Dianne -
Hej, polecacie catering dietetyczny FitBoxy w Łodzi? Dobre jedzonko? I jak z dostawą, nie ma żadnych problemów? Przejechałam się na różnych firmach i teraz szukam sprawdzonej, a ta wydaje się spoko

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: FitBoxy - warto skorzystać??

Napisał(a): ~alina -

Zwykli oszuści i złodzieje. Zamówienie opłacone i nie dojechało od kilku dni. Zero kontaktu. Nie odbierają maili, telefonów czy też nie odpisują na messengera. Ponadto kasują negatywne komentarze dotyczące braku zamówień czy zepsutego jedzenia. Gdzieś nawet wyczytałam że blokują osoby, którym wiszą zamówienia. Złodzieje - uciekać!!! Polecam za to gastropaczke.

Napisał(a): gość -

Szukam osób poszkodowanych przez fitboxy catering dietetyczny w Krakowie

Reklama

Napisał(a): ~Anna -

UWAGA NA OSZUSTWO! Diety albo nie przychodzą wcale, albo przychodzą pomylone, z urwanymi etykietami, ewidentnie przeznaczone dla innego klienta. Jedzenie nieraz stare, spleśniałe, najczęściej papryki w drugim stopniu rozkładu, marchewki suche na wiór, co drugie pudełko ląduje w koszu...pakowana feta raz ma kolor biały, a raz żółty, w mięsie tłuszcz i chrząstki. Wszystkiego co "zmielone" nawet nie tykamy, strach pomyśleć co się tam znajduje. Trafiłam raz na ziemniaka tak starego, że nie dało się go przeżuć. Na myśl o tym jedzeniu jest mi niedobrze, złożyłam wypowiedzenie umowy, ale nie mogę odzyskać pieniędzy. Przestrzegam!

Napisał(a): Jakol -

Nie polecam. Jeśli ktoś kontroluje opisy i zawartość to się może zdziwić. Słaby kontakt z firmą. Niechlujne torby i pakowanie.

Reklama