16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń412
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Flegmatycy (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Flegmatycy

Napisał(a): Gość -

Tak, mnie też oni strasznie irytują. Ja rozumiem, że każdemu może się zdarzyć jakiś bardziej rozlazły dzień, ale jak widzę, że ktoś ma taki rozlazły dzień od poniedziałku do piątku, to mnie po prostu szlag trafia. Nie znoszę takiego zachowania i irytuje mnie ono strasznie. OKROPNE

feeria1335 no to wytrzymajcie z cholerykiem! albo jakimś ADHD-owcem!
a czy cholerycy nadają się do zajmowania się niemowlakami i wychowywania dzieci? będą mieli cierpliwość?
Ale tu jest mowa o flegmatykach... a poza tym jedyną alternatywą dla flegmatyka jest choleryk??? nie ma nic pośrodku??? eeeeejjjj

tak ja tez uwazam jak osoby powyzej.. flegmatyk to pól biedy..
ale tak z adhd lub choleryk lub ktoś nieeesamowicie impulsywny.. to wtedy zaczynają sie schody i wtedy trzeba mnóóóóóstwo cierpliwosc.. wiem z własnego doświadczenia, potrzebowalam mnóóstwo cierpliwosci choć duzo "okielznełam" zachowanie mojego chłopaka..
pozdrawiam!

a czy cholerycy nadają się do zajmowania się niemowlakami i wychowywania dzieci? będą mieli cierpliwość?
Ty chyba nigdy nie spotkałaś ADHD-owca. Znam wiele takich osób. Przyjmując leki zachowują się normalnie i na ulicy nie odróżniłabyś go od zwykłego obywatela... "jakimś ADHD-owcem" pomyśl zanim coś powiesz... możesz tym obrazić wiele osób z ADHD

A flegmatyk zanim sie pozbiera zeby zajac sie dzieckiem to ono sie prawie na smierc zaplacze :). Jako choleryk i osoba impulsywna, uwazam ze bycie rozlalzlym flegmatykiem jest najgorsze pod sloncem. Sprobujcie wyrobic sie w lubchbreaku jak przed wami kilku flegmatykow szykuje sobie jedzenie :D. Albo opowiada wam caly swoj dzien, a wy juz zastanawiacie sie kiedy wylizie z was tasiemiec ale cierpliwie sluchacie.
Zapominacie tez o jednej rzeczy - tu wyrozumialosc jest wazna - zauwazylam, ze paradoksalnie flegmatycy sa mniej wyrozumiali dla cholerykow niz odwrotnie. Mialam kiedys faceta flegmatyka - nie dalo sie z nim zyc i to glownie dlatego ze to on nie potrafil mnie zrozumiec.

Ja jestem flegmatykiem ale od lat mam tak ze jak trzeba cos załatwic to automatycznie sie przestrajam i mobilizuje.Kiedystego pilnowałem a teraz to sie dzieje automatycznie.Ale jak mam wolne lub siedze sobie w domu to fajnie sie poslimaczyc...ludzie ktorzy sie wszedzie psiesza i pedza nie maja nawet pojecia ile im ucieka pieknych chwil i widokow w zyciu.kazdemu sie wydaje ze trzeba gdzies pedzic tak jakby tam gdzies czekał na nich swiety gral,a to bzdura.Wiec łapcie chwile i cieszcie sie tym co tu i teraz.Pozdrawiam

Marcia1978 - bardziej stronnicza w swojej wypowiedzi chyba nie mogłaś być - Ty jesteś świetna ,a każdy flegmatyk jest 'be' .To ,że miałaś faceta,z którym nie dało się żyć ,nie znaczy,że każdy flegmatyk jest taki sam.
Jeszcze jedno - nie 'w lunchbreaku' tylko ,'w przerwie obiadowej' .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • flegmatycy
Do góry strony: Flegmatycy