106
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +0
106 ppt ?

fotel do masażu (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

fotel do masażu

Napisał(a): pyzate -

Mam pytanie, czy ktoś z Was ma może w domu takie urządzenie? Mój tata wrócił niedawno z sanatorium i jest zachwycony działaniem tego urządzenia... Myślę, czy by mu nie sprawić takiego cudeńka po nowym roku. Obecnie myślę konkretnie o marce massmedic, bo wypada chyba najkorzystniej cenowo z tego co zdążyłam się zorientować. Czy jest ktoś może bardziej zaznajomiony z tematem? Czy warto inwestować w taki sprzęt?
INTERIA.PL

Re: fotel do masażu

Napisał(a): Gość -

Pyzate ja mam od 3 msc fotel masująćy Massmedic. Zakupiłem taki żonie na rocznicę ślubu, ale również z niego korzystam. Jest naprawde swietny, moje bole pleców ustąpiły jakby ręką odjął. Także polecam zdecydowanoie te fotele :) Pozdrawiam

Moja mama kupiła sobie fotel masmedic i jest z niego bardzo zadowolona. Tym bardziej, że od lat ma siedzący tryb pracy i z czasem coraz większe problemy z kręgosłupem. Fotel masujący poleciła jej właśnie koleżanka z pracy jak zaczął ją coraz bardziej boleć kręgosłup, a potem doszło do tego, że ręce jej zaczęły cierpnąć. Faktycznie po kilku tygodniach sesji "na fotelu" mamie zaczęło się poprawiać. Nie dość że pomaga to jeszcze jaka przyjemność. Ja sobie nigdy nie mogę odmówić małego masażu jak u niej jestem.

Ja widziałam taki sprzęt na stronie sklepu wasserma.pl. Można tam kupić matę relaksująco - leczniczą, posiada też funkcję podgrzewania.... i cenowo jest całkiem niedroga. Zastanawiam się czy sobie nie kupić, bo moje plecy potrzebują relaksu;)

Mam, nie fotel do masażu, tylko materac do masażu, z firmy medycznej "Benedica". Jest równie dobry, jak fotel. Jest jeszcze na gwarancji. Jest bardzo wygodny, w użyciu i rewelacyjnie odpręża i likwiduje ból kręgosłupa, bardzo łatwy, w obsłudze. Chcę, go sprzedać za 700 złotych. Jeżeli ktoś chciałby nabyć, ten sprzęt, to proszę napisać, tu na forum, to się skontaktujemy.

Faktycznie, taki fotel to musi być dobra rzecz. Kiedyś siedziałem na czymś takim w sklepie z fotelami. Naprawdę fajne uczucie jak Cię coś takiego masuje. Myślę, że każdy chciałby mieć takie coś w domu. Uważam, że to byłaby bajerka. Przynajmniej w moim przekonaniu :-)

Zamierzam sobie kupić taki fotel. Właśnie zastanawiałam się nad wyborem marki, sprawdzłam Massmedic i okazuje się, że fajtycznie fotele tej marki są jednymi z najlepszych. Znalazłam nawet coś takiego na sklepwellness.net w dość atrakcyjnej cenie. Miewam bóle kręgosłupa i bardzo coś takiego by mi się przydało.

Ja mam matę masującą - można ją dostosować do fotel, a nawet siedzenia samochodowego :-) Fajna rzecz i bardzo relaksuje i rozluźnia mięśnie - Idealne po pracy :-) Możecie sobie zerknąć na stronę electro.pl i poszukać maty homedics - moja jest podobna.

nie mam, ale moja babcia ma taka nakładkę na fotel, która masuje (mozna tez na tym lezec) i szczerze mowiac nie wiem czy to dziala - nie czuje sie po tym jak po prawdziwym profesjonalnym masazu, a na takowe jezdze raz na pare miesiecy do Primavery Spa. Uczta dla duszy i ciala :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • fotele do masazu opinie
  • fotele do masazu cena
  • benedica forum
  • jaki fotel masujący
  • massmedic forum
  • przeciwwskazania do masażu na urządzeniach masujących
  • fotel do masażu kręgosłupa
  • fotel do masażu opinie
  • fotele do masażu kręgosłupa
  • fitele z masarzem na kregoslup