569
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi128
  • Ocen na +486
569 ppt ?

Francuzi mają dość islamu! (129)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~halina -

~Ala nie wiem, czy to nie za pozno....
Za późno jest tylko w sprawach, które są ostateczne.Ani tutaj, ani nawet w sprawach własności nic nie jest ostateczne, przybyszów można zmusić do powrotu skąd przyszli, a własność odebrać, czego dowiadujemy się z historii wielu państw.
INTERIA.PL

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~GOŚCIU -

To możliwe-zaczynaja mieć ich dość zwłaszcza po tych wszystkich zamachach jakich się dopuszczają.Co prawda wszystkich do jednego worka z tego pwodu nie można wsadzać. Ale niestety to włąśnie terroryści wystawiają wszystkim taką opinię.

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~tytus -

bylem sluzbowo kilka razy w paryzu Przedmiescie paryza afryka ,a znam plynnie francuski spytalem sie dla zartu francuza co to za miasto odpowiedzial mi no nie wiesz paryz ,pokrecilem glowa odpowiadaja gosciowi Paryz to moze byl ale 70 lat temu Prosze panstwa wole jesc chleb z cebula ,tam sie nie da zyc to koniec widzicie panstwo co lewactwo zrobilo

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): gość -

W jaki sposob w Polsce 'zmusza sie do wiary', ogarnij sie. Poza tym mylisz patriotyzm z nacjonalizmem i faszyzmem. Chrzanisz o rasizmie - a co chcesz miec grupy rozbestwionych muslimow na ulicach i bac zie wyjsc z domu na ulice jak we Francji, Szwecji itd. ? Trzeba sie zastanowic, zanim sie cos napisze ... ..

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~dziadzia -

W Biblii jest fragment by nie wpuszczać do domu każdego cytat z Księgi Syraha „Nie wprowadzaj do domu swego każdego człowieka, różnorodne są bowiem podstępy oszusta”. - jakoś tak to pamiętam, a pasuje to idealnie do sytuacji Francji !!!

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~robert -

~asia
~gość ....
miesiecznice w polsce to nie modly na ulicach
NO NIE PORÓWNUJ TRAGEDII DO ZWYKŁYCH OBRZADKÓW ,NIE LUBIĘ POLITYKÓW ,ALE SZANUJE MIŁOSC BRATERSKA I PAMIEC O TYCH CO ZGINĘLI W KATASTROFIE -TO JEST 1 DZIEN W M-CU -PRZESZKADZA CI SIEDZ W DOMU I ŻAŁUJŻE O TOBIE NIE BEDA TAK PAMIETAC.POZDRAWIAM
« Wróć do tematów
Do góry strony: Francuzi mają dość islamu!