569
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi128
  • Ocen na +486
569 ppt ?

Francuzi mają dość islamu! (129)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~ala67 -

dobrze wiemy, ile we Francji mamy muzułmanów. przez to Francuzi coraz częściej okazują swoje niezadowolenie z ich fanatycznego obnoszenia się z religią. ostatnio w podparyskiej miejscowości Clichy-la-Garenne doszło do przepychanki pomiędzy Francuzami a muzułmanami. gdy ci drudzy rozłożyli się na chodniku do modlitwy. ci pierwsi zaczęli śpiewać Marsyliankę i mówić że państwo powinno zabronić modłów na ulicach.
tutaj macie link do nagrania:https://twitt(...)4970240
etap tolerancji islamu we Francji powoli dobiega końca...myślicie, że dojdzie do wojny domowej?
INTERIA.PL

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~ronin -

Jak musliny blokują ulicę i chodniki bo sie modlą to jakoś im do tej pory nie przeszkadzało, ale krzyż na pomniku, który jest jego integralna częścią , to im przeszkadza bo to państwo laickie, chyba się im pomyliło z państwem muzułmańskim

Re: Francuzi mają dość islamu!

Napisał(a): ~rozumny -

Francuzi są przynajmniej świadomi problemów fanatyzmu religijnego (obojętnie jakiego wyznania) i próbują z tym walczyć. To kraj normalnych ludzi, demokracji i świeckiego państwa prawa. W Polsce jest odwrotnie, rząd i kler rozbudzają i pchają społeczeństwo do fanatyzmu katolickiego, zmuszania do wiary i narzucania jej wszystkim od kołyski, do nienawiści rasowej, podziałów społeczeństwa, nacjonalizmu i faszyzmu. Nie wiem co jest gorsze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Francuzi mają dość islamu!