60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń414
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +0
60 ppt ?

Fryzjer w Warszawie -Pilne (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fryzjer w Warszawie -Pilne

Napisał(a): Gość -

Witam.
Za dwa tygodnie wybieram się z mężem na wesele, które odbędzie się w Warszawie.
Nie jest to miasto, w którym mieszkam dlatego też nie mam pojęcia gdzie udać się do fryzjera.
Możecie polecić jakieś salony fryzjerskie (chodzi mi o to, aby były dobre) chciała bym uczesać się na wesele tego samego dnia rano.
Pilnie proszę o pomoc.
Z góry dziękuje :)
E.K
INTERIA.PL

Re: Fryzjer w Warszawie -Pilne

Na Chmielnej w samym centrum Warszawy znajduje się świetny salon fryzjerski:

http://studio(...)ryzjer/

Zawsze się tam czeszę kiedy wychodzę na jakieś przyjęcie albo imprezę. Powiem Ci jednak ,ze musisz koniecznie na dniach zadzwonić ponieważ mają tam wielu klientów i nie zawsze mozna się ot tak zapisać z dnia na dzień.

Uczesanie zawsze pięknie, trzyma mi ponad 2 dni ( decyduję się zawsze na koczka). Bardzo klasyczne.

Reklama

Jak ktoś chce zrobić sobie naprawdę oryginalną fryzurę to polecam salon Gnatyshyn w Warszawie przy al. KEN 36A. Pracuje tam stylista Mateusz, recenzując w jednym zdaniu : mistrz nożyczek, któremu warto powierzyć swoje włosy :)

Napisał(a): nataliaglik -

Autorka pewnie juz dawno znalazła fryzjera ale powiem Wam,zę takie odkladanie sobie wizyty na ostatnią chwilę nie jest dobre... Zwykle wiemy o zaprowdzeniu na wesele na miesiąc przed i wtedy juz warto jest się umówić na czesanie. Dwa tygodnie to możę być krótki okres oraz najlepsi fryzjerzy mogą mieć już pozajmowane miejsca...
Jeśli nie znacie nikogo z polecenia to warto jest zajrzeć sobie na strony, na ktorych ludzie piszą opinie na temat poszczególnych fryzjerów. Na przykład tutaj:
https://www.d(...)arszawa

Macie tutaj listę fryzjerów w Warszawie. Będziecie miały mniej więcej podląd.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

nataliaglik Autorka pewnie juz dawno znalazła fryzjera ale powiem Wam,zę takie odkladanie sobie wizyty na ostatnią chwilę nie jest dobre... Zwykle wiemy o zaprowdzeniu na wesele na miesiąc przed i wtedy juz warto jest się umówić na czesanie. Dwa tygodnie to możę być krótki okres oraz najlepsi fryzjerzy mogą mieć już pozajmowane miejsca...
Jeśli nie znacie nikogo z polecenia to warto jest zajrzeć sobie na strony, na ktorych ludzie piszą opinie na temat poszczególnych fryzjerów. Na przykład tutaj:https://www.d(...)arszawa

Macie tutaj listę fryzjerów w Warszawie. Będziecie miały mniej więcej podląd.
Właśnie dzięki tej stronie ostatnio trafiłam na Łukasza Orędowicza z OK Studio na Wilanowskiej :). EFEKT WOW! Impreza udana :). Polecam!

Napisał(a): gość -

Ja to wcześniej kompletnie nie miałam szczęścia do tych fryzjerów. Albo zafarbował tak że nie pokryło siwych włosów i podniszczyły mi się włosy albo inny jak już się udało to wyszedł nie taki odcień jak chciałam. W końcu trafiłam do salonu Corte Del Sole na Ursynowie www.cortedelsole.pl i mam teraz takie jak chciałam. No i co bardzo ważne odżywili mi tam włosy (zwykłe domowe sposoby jak jakieś odżywki czy maseczki nie dawały rady).

Ja jestem zachwycona podejściem do klienta i pełnym profesjonalizmem stylistów z salonu Gnatyshyn znajdującego się w Warszawie na Pasażu Ursynowskim 9. Pracują tam fryzjerzy znający się na swoim fach, którzy doskonale rozumieją klienta i potrafią mu dobrze doradzić. Szczególnie lubię zapisywać się do Pani Oli, która jest mistrzynią nie tylko w strzyżeniu ale również w koloryzacji i modelowaniu. Naprawdę warto wybrać się do nich jak chce się mieć elegancką i oryginalną fryzurę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Fryzjer w Warszawie -Pilne