Odpowiadasz na:
Fryzjer w Warszawie -Pilne

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam. Za dwa tygodnie wybieram się z mężem na wesele, które odbędzie się w Warszawie. Nie jest to miasto, w którym mieszkam dlatego też nie mam pojęcia gdzie udać się do fryzjera. Możecie polecić jakieś salony fryzjerskie (chodzi mi o to, aby były dobre) chciała bym uczesać się na wesele tego samego dnia rano. Pilnie proszę o pomoc. Z góry dziękuje :) E.K

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: Fryzjer w Warszawie -Pilne

Napisał(a): ~dolhpiniiaa -

Na Ursynowie jest świetny fryzjer. Nazywa się Corte Del Solehttps://corte(...)sole.pl . Odkąd poszłam do nich z polecenia koleżanki - nigdzie indziej nie chodzę. Nigdy jeszcze nie dobrano mi fryzury tak dobrze jak u nich. Zawsze sympatyczna rozmowa i przyjemna atmosfera. Moim zdaniem najlepszy w Warszawie.

Re: Fryzjer w Warszawie -Pilne

Napisał(a): Justina26 -

Ja również polecam salon In Harmony, jak dla mnie są najlepsi i nie mają sobie równych. Regularnie podcinam u nich włosy, robię koloryzację i przeprowadzam zabiegi pielęgnacyjne - ostatnio nawet skusiłam się na modne ombre i jestem zachwycona :)

Reklama