36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń147
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
36 ppt ?

Fryzura, moda męska i dziewczyna (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fryzura, moda męska i dziewczyna

Napisał(a): ~Tomek -

Cześć wszystkim,

piszę w sprawie fryzury, chociaż w sumie nie do końca. Chodzi o to, że moja dziewczyna chce, abym zapuścił trochę dłuższe włosy, tak aby można było "jakaś ciekawą fryzurke z tego ułożyć".
A ja za bardzo nie chcę, od dzieciaka właściwie noszę ostrzyżone na zapałkę włosy, z wyjątkiem roku w liceum gdzie sobie poeksperymentowałem, ale to była porażka i potem z ulgą ściąłem je znów na krótko. Nie chce mi się bawić z włosami, do niczego mi modne fryzurki niepotrzebne.
A ona twierdzi, że to takie niemodne i nieładne, ciągle truje... Szczerze, nie interesuje mnie moda, za co też dostaję po głowie, że łażę w prostych jeansach, "a teraz takie ładne zwężane, slimfit" itp. Że koszule takie ładne a nie nosze, tylko tshirty. A jak już wyjdę czasami na spacer w dresach to w ogóle oburzona.

Jak przekonac ją, żeby dała mi spokój z tymi włosami? No nie chcę mieć na łbie niczego.
INTERIA.PL

Re: Fryzura, moda męska i dziewczyna

Takie całkiem długie to zgadza się, że nie są w modzie, ona chce żebym miał raczej krótkie, takie kliku cm, ale żeby je można było postawić, czy zaczesać.

Bo aktualnie noszę jak napisałem, ścięte tak krótko jak się da, po prostu raz w tygodniu objeżdżam wszystko równo maszynką i to jej nagle nie odpowiada, a od kiedy się znamy to mam taką "fryzurę"...

Reklama

Napisał(a): julciaDe -

Moim zdaniem próbuje z prawdziwego faceta zrobić
kanapowego pudelka .

Teraz to tylko włosy, ale póżniej będzie Ciebie stale
kastrować i podważać Twoje decyzje .
To typowo kobiece i to się fatalnie kończy bo nim się obejrzysz
będziesz pudelkiem na smyczy- znaczy pantoflarzem .

Można coś zaproponować, ale powinno się zostawić drugiemu
człowiekowi zawsze wybór .
Jednym zdaniem- nie daj się babsztylowi wykastrować .

Napisał(a): Gość -

Każdy powinien być sobą, a nie ubierać się i żyć pod dyktando innych. W takich sytuacjach zadalabym partnerowi pytanie czy na pewno wiedział z kim się wiązał, że mi tak dobrze i nie będę zmieniać się, bo ktoś chce ze mnie zrobić kogoś innego...
Granice trzeba postawić stanowczo.

Takie zmiany pod upodobania innych odbijają się prędzej czy później czkawką, bo dusimy się i tkwimy w nieszczesciu albo w końcu to pęka i odchodzimy. Może lepiej od początku postawić granice tych zmian i zobaczyć czy ktoś nas szczerze akceptuje. Jeśli nie, oznacza że jesteśmy z różnych bajek i lepiej to zakończyć wcześniej niż później.

Reklama

Napisał(a): Blandare51 -

AnnaMKowalska Zapraszamy na rytuały białej magii na miłość, na finanse, na zdrowie, na ochronę i odcięcie klątw, wróżby, oczyszczenie czakr, kursy Lenormand, Tarota, białej magii. Prowadzi programy w Tajemnicach Losu telewizji Polsat.
Wróżka Mila [url=//www.wrozkamila.pl]//www.wrozkamila.pl[/url]
mila@wrozkamila.pl

Bylem niemal we wszystkich krajach europejskich, syn byl w wielu w Azji i Ameryce, synowa ostatnio w Japonii, zona w Azjii - i w zadnym z krajow nie bylo programow z wrozkami! Chyba juz tylko jeden Ciemnogrod zostal! I to katolicki - dla ironii!

Dziękuję wam za odpowiedzi. Właśnie też tak myślę, na początku chce abym zmieniał fryzurę i styl ubierania, a dalej co. Z jednej strony chcę jej sie podobać, z drugiej nic na siłę, co z tego, że zaczne się ubierac elegancko itd., jak nie będę wtedy jakby sobą, tylko jak przebieraniec. No, też widziała jak wyglądam, że sportowy chłopak jestem. :P

Reklama

Napisał(a): ~Elżbieta -

Myślę, że jak będziesz dbał o włosy to dziewczyna nie powinna mieć do ciebie żadnego "ale" :)
Do tego możesz fajnie się ubrać, wcale nie pozbywając się własnego stylu ubierania. Wiadomo tylko, żeby koszula nie była zmięta, a spodnie znoszone i nie pranie od wieków. Możesz np ubierać się na luzie ładne jeansy Blake z wysokim stanem, obniżonym krokiem, zwężaną nogawką ku dołowi Do tego fajna koszula lub bluza i już.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Fryzura, moda męska i dziewczyna