Odpowiadasz na:
Fryzura, moda męska i dziewczyna

~Tomek
Temat dodał(a):
~Tomek -
Cześć wszystkim, piszę w sprawie fryzury, chociaż w sumie nie do końca. Chodzi o to, że moja dziewczyna chce, abym zapuścił trochę dłuższe włosy, tak aby można było "jakaś ciekawą fryzurke z tego ułożyć". A ja za bardzo nie chcę, od dzieciaka właściwie noszę ostrzyżone na zapałkę włosy, z wyjątkiem roku w liceum gdzie sobie poeksperymentowałem, ale to była porażka i potem z ulgą ściąłem je znów na krótko. Nie chce mi się bawić z włosami, do niczego mi modne fryzurki niepotrzebne. A ona twierdzi, że to takie niemodne i nieładne, ciągle truje... Szczerze, nie interesuje mnie moda, za co też dostaję po głowie, że łażę w prostych jeansach, "a teraz takie ładne zwężane, slimfit" itp. Że koszule takie ładne a nie nosze, tylko tshirty. A jak już wyjdę czasami na spacer w dresach to w ogóle oburzona. Jak przekonac ją, żeby dała mi spokój z tymi włosami? No nie chcę mieć na łbie niczego.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Fryzura, moda męska i dziewczyna

Napisał(a): ~Pioter -

Jeśli chodzi o fryzurę, to najlepiej udać się do barbera. Nie każdy to musi lubić, ale ja uważam, że warto dbać o siebie. Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów to zdecydowanie polecam Masveri. Mają dobry skład i nie niszczą włosów.

Napisał(a): gość -

Sory ale twoja dziewczyna to pusta laska. Co z tego że taka moda, jeb*ć modę, chcesz się ubrać po swojemu to się ubieraj. To nie twoja dziewczyna decyduje co masz ubrać tylko ty sam. I co z tego że jej się fryzura nie podoba, najważniejsze żeby się tobie podobała. Według mnie podążanie za modą jest bardzo idiotyczne, najlepsi są ludzie którzy ubierają się według własnego stylu i się wyróżniają pomiędzy tymi nudnymi ludźmi którzy ubierają się podobnie bo taka moda.

Reklama

Napisał(a): ~kupkapatrycja -

A mi zawsze bardzo ciekawa fryzurę dopasuja wsalonie Magia Blondu ;) bardzo fajnie wszystko wygląda. dopasowana jest do urody i kształtu twarzy.

Napisał(a): ~elo -

Nie daj się na sile zmieniac! Albo pasujesz jak taki jaki jestes, albo to nie ma sensu. taka prawda. zwlaszcza ze mowisz, że od poczatku widziala jak się ubierasz, i jaki masz fryz.. taki jej sie spodobales, to o co jej teraz chodzi? badz sobą.
i jeszcze co do włosow. to jak ci pasuje fryzurka, to nos obciete na krotko. to wyglada bardzo mesko, taka żolnierska fryzura, tez tne na jeżyka i jest super, w zyciu bym nie zapuscil kudlow, zeby wcierac jakies zele. :) trzymaj sie!

Reklama