23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń973
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +-23
23 ppt ?

Fryzury ślubne, czyli największy kicz u panny młodej. (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fryzury ślubne, czyli największy kicz u panny młodej.

Napisał(a): Gość -

Też uważacie, że fryzury panien młodych to jeden z najbardziej kiczowatych rzeczy zaraz po przesadzonych sukniach ślubnych? Czemu kobiety nie stawiają na naturalność i subtelność, a oszpecają się w taki sposób? Macie jakieś podobne zdjęcia? Wklejajcie- pośmiejmy się razem. :)

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Fryzury ślubne, czyli największy kicz u panny młodej.

Rosano droga,uszanujmy czyjś gust i wybór.Każdy ma prawo do tego aby wyglądał jak chce.Jestem podobnego zdania jak i Ty,że naturalność jest bardziej elegancka i ładna,ale nie mam potrzeby się wyśmiewać z kogoś z tego powodu,że myśli inaczej,albo wygląda inaczej.

Reklama

Jest to wyjątkowy dzień i każda panna młoda chce wyglądać niecodziennie . Wobec tego strój i fryzura też będą niecodzienne-wyjątkowe. Przecież w powszedni dzień nie chodzi się w takich kreacjach i fryzurach.To ich dzień i ich marzenia. Mnie to nie przeszkadza

Napisał(a): gość -

emha Jest to wyjątkowy dzień i każda panna młoda chce wyglądać niecodziennie . Wobec tego strój i fryzura też będą niecodzienne-wyjątkowe. Przecież w powszedni dzień nie chodzi się w takich kreacjach i fryzurach.To ich dzień i ich marzenia. Mnie to nie przeszkadza
wszystko fajnie. można wyglądać niecodziennie i PIĘKNIE, a tutaj to są jakieś straszydła... proszę cię to jest piękne!?

Reklama

Moim zdaniem bardzo duzo zalezy od fryzjera, na ktorego trafimy. Czasami gust fryzjerki jest przerazajacy, jeszcze gorzej jak jest dosc przekonujaca... :D ja nei ryzykuje, chodze zawsze do tego samego, sprawdzonego salonu, czesalam sie tam tez na slub :) ten salon to Black Pearl przy ul Szlak w Krakowie :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Rowniez czesalam sie w Black Pearl w Krakowie, z czego jestem bardzo zadowolona :) Mysle, ze te fryzury moga byc wynikiem zbyt bujnej wyobrazni 'fryzjerek'. Warto wiec udac sie do profesjonalisty, bo to przeciez bardzo wazny dzien :)

Hahaha te fryzury są paskudne! Na szczęście to raczej relikt lat 90 i w tej chwili już bardzo mało panien młodych decyduje się na takie misterne konstrukcje. Pracuję jako fotograf ślubny i przez ostatnie 3 lata widziałam może ze 2 takie "koczydła", reszta stawia na bardziej naturalne i eleganckie upięcia, bez tony lakieru i nabłyszczaczy.

Szukasz fotograf ślubny sochaczew? Zapraszamhttp://fotomotion.co

Napisał(a): ~weki098 -

Jeśli nie chcecie mieć kiczowatej fryzutry na ślubie to po prostu trzeba wybrac sobie dobry salon fryzjerski :) Mnie czesała do ślubu fryzjerka z http://corted(...)ole.pl/ i wyglądałam przepięknie! Dokładnie takie upięcie jak chciałam - luźny kok, idealnie pasujące do mojego kształtu twarzy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Fryzury ślubne, czyli największy kicz u panny młodej.