9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +1
9 ppt ?

Fryzury z doczepianych włosów na imprezę pomysły (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fryzury z doczepianych włosów na imprezę pomysły

Napisał(a): abcd -

Przez następny miesiąc szykuje mi się sporo imprez: urodzin, imienin, i przede wszystkim wesele siostry. Bardzo chciałam na wszystkich tych imprezach (szczególnie na weselu, na którym jestem świadkową) wyglądać jak najlepiej, kupiłam więc sobie przez internet doczepy na spinki. Był to dość nieprzemyślany zakup (na szczęście trafiłam z kolorem!), jednak skoro już je mam – pasuje wykorzystać. A ponieważ długie włosy miałam ostatnio w podstawówce, przychodzę z pytaniem: czy znacie może jakieś modne fryzury z doczepianych włosów? Szczególnie ważne są dla mnie fryzury na wesele, bo to właśnie na weselu zależy mi najbardziej ze wszystkich tych okazji.
INTERIA.PL

Re: Fryzury z doczepianych włosów na imprezę pomysły

Napisał(a): ~basia11 -

Fryzury z doczepianych włosów to temat rzeka, jednak najpierw zastanów się, czy na pewno będziesz się dobrze czuła z doczepami. Lepiej pójść w naturalnych włosach, niż przez cały wieczór czuć się sztucznie. A krótkie fryzury też mogą być zjawiskowe.

Napisał(a): ~daisyo -

Przede wszystkim naucz się najpierw dobrze przypinać doczepiane włosy. Często widzę na ulicach dziewczyny, którym ewidentnie wystaje taśma od doczepów, no i nie wygląda to ładnie. Szczególnie, że masz przed sobą ważne okazje, a fryzury na ślub mogą być nieźle skomplikowane, więc trochę trudniej będzie te taśmy ukryć. Jeśli chodzi o same fryzury - jakie wolisz: włosy w pełni spięte? Do połowy rozpuszczone? Ja ze swojej strony polecam nieśmiertelnego francuza lub holendra. Możesz też spróbować zrobić wodospad, jeśli nie przeszkadzają ci włosy opadające na ramiona.

Reklama

Napisał(a): ~mamakrzysia -

Główne pytanie brzmi: doczepiasz włosy, by były dłuższe, czy by były gęstsze? Jeśli ta pierwsza opcja, to wybierz jakieś fryzury, które nie będą wymagały włosów spiętych w całości. Może włosy zebrane z jednej strony francuzem i przerzucone na drugie ramię, albo przód spięty do tyłu jakąś ładną, ozdobną spinką. W przypadku, gdy chcesz, żeby włosy były gęstsze - masz do wyboru całą plejadę koków.

Reklama

Napisał(a): ~as1a -

Ja ostatnio zdecydowałam się na koronę z włosów dookoła głowy z okazji wesela przyjaciółki i zebrałam same komplementy. Co prawda nie miałam doczepianych włosów, ale myślę, że to nie aż tak duży problem. Długie włosy to ogromne pole do popisu.

Napisał(a): abcd -

Tak, jestem pewna, że chcę użyć doczepek.
~basia11 Fryzury z doczepianych włosów to temat rzeka, jednak najpierw zastanów się, czy na pewno będziesz się dobrze czuła z doczepami. Lepiej pójść w naturalnych włosach, niż przez cały wieczór czuć się sztucznie. A krótkie fryzury też mogą być zjawiskowe.

Reklama

Napisał(a): ~Dumka -

To już nie te czasy że doczepiane włosy wyglądają tandetnie :) ja przedłużam regularnie. Nahttps://www.d(...)ane.pl/ zamawiam sobie doczepki bo mają duzy wybór i dobrej jakości te włoski. Sama nigdy nie umiałam zapuścić dlugich, poza tym mam rzadkie włosy a tak to dodatkowo zagęszczam je

Napisał(a): ~Dumka -

To już nie te czasy że doczepiane włosy wyglądają tandetnie :) ja przedłużam regularnie. Nahttps://www.d(...)ane.pl/ zamawiam sobie doczepki bo mają duzy wybór i dobrej jakości te włoski. Sama nigdy nie umiałam zapuścić dlugich, poza tym mam rzadkie włosy a tak to dodatkowo zagęszczam je
« Wróć do tematów
Do góry strony: Fryzury z doczepianych włosów na imprezę pomysły