27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +6
27 ppt ?

Fryzury z grzywką co polecacie? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fryzury z grzywką co polecacie?

Napisał(a): Gość -

Mam dość długie ciemne włosy (poniżej łopatek). Chciałabym zrobić sobie rewolucję na głowie:) Planuję mocno (albo i nie zależy czy znajdę jakąś fajną długą fryzurkę) skrócić włosy i zrobić sobie grzywkę (której nigdy nie miałam). Problem w tym że mi podobają się wszystkie fryzury z grzywką :) Podrzuciłybyście mi dziewczyny jakieś poglądowe fryzury, które podobają się Wam? (tak żeby zawęzić obszar poszukiwań)
Będe wdzieczna :):):)
INTERIA.PL

Re: Fryzury z grzywką co polecacie?

Napisał(a): Tris -

A może być tak napisała jakiego kształtu masz mniej więcej twarz i czy jest szczupła czy nie oraz jakie masz czoło, wysokie czy niskie, bo to w końcu Ty masz w tym dobrze wyglądać, a nie, że nam się będzie tylko podobać..... :PP

Napisał(a): Gość -

Tris A może być tak napisała jakiego kształtu masz mniej więcej twarz i czy jest szczupła czy nie oraz jakie masz czoło, wysokie czy niskie, bo to w końcu Ty masz w tym dobrze wyglądać, a nie, że nam się będzie tylko podobać..... :PP
patrząc na tą rozpiskę to kształt mojej twarzy to odwrócony trójkąt. mam raczej wysokie czoło i jestem szczupła.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): Tris -

asami
Tris A może być tak napisała jakiego kształtu masz mniej więcej twarz i czy jest szczupła czy nie oraz jakie masz czoło, wysokie czy niskie, bo to w końcu Ty masz w tym dobrze wyglądać, a nie, że nam się będzie tylko podobać..... :PP
Zdjęcie patrząc na tą rozpiskę to kształt mojej twarzy to odwrócony trójkąt. mam raczej wysokie czoło i jestem szczupła.
No to jak już, to skróć sobie do łopatek, dla szczupłej twarzy nie mogą być włosy ani za krótkie ani za długie, takie średniej długości :) , co do grzywki i fryzury, może jakoś wystopniowane włosy, boki krótsze, przechodzące powoli w dłuższy tył, a grzywka na bok i wycieniowana, coś pod tym kątem:

Akurat ja mam także szczupłą twarz i noszę podobną fryzurkę, lepszej jak dotąd nie miałam :)) , a już trochę ze swoimi włosami eksperymentowałam :D
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • fryzury z dug grzywk
  • fryzury do smukej twarzy
  • fryzura niskie czoo
  • fryzura do szczupej twarzy
Do góry strony: Fryzury z grzywką co polecacie?