1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi757
  • Ocen na +5
1 tys. ppt ?

G8 agencja reklamowa z Krakowa (758)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: G8 agencja reklamowa z Krakowa

Napisał(a): Gość -

Ja bym się nie bawiła w "pracę" u kogoś, kto każe Ci najpierw zapłacić za pracę i czekać na zlecenia. A jak widzę teksty o konieczności wypisania weksla to w ogóle moim zdaniem to jakieś nieporozumienie. Przepisy prawa pracy dokładnie określają odpowiedzialność pracowników. Poza tym weksel to papier wartościowy, którego przechowywanie i przewożenie jest ściśle uregulowane w przepisach - z tego powodu wiele banków, ubezpieczycieli i pośredników przy mniejszych kredytach zrezygnowało z pobierania weksli, bo za drogo im było inwestować w środki zapobiegające kradzieży. Więc nie sądzę, żeby jakaś tam mała firma posiadała odpowiednie sejfy, pomieszczenia należycie zabezpieczone i do ich przewożenia brała opancerzone furgonetki. Jak dla mnie taka praca to ściema.
-------------
perfumeria internetowa
Załączniki:

Napisał(a): ~MONIKA -

~Noi
gość JESLI KTOS MA JAKIES DOKUMENTY DOTYCZACE SPRAWY NIECH WYSYLA-TO ADRES I NUMER SPRAWY

PROKURATURA REJONOWA KRAKOW
SRODMIESCIE ZACHOD
UL.MOSIEZNICZA 2
30-965 KRAKOW

SPRAWA
4Ds 282/13

MONIKA
Mam pytanie czy załączyć te podrobione daty i podpisy .
SYGNATURA JEST TAKA,BO TA PIERSZA TO BYLA TYLKO ZGLOSZENIOWA JAKAS OGOLNA,TERAZ JAK JUZ SPRAWE PRZEJAL ODPOWIEDNI PROKURATOR TO NADALI TAKI NUMER.ZRESZTA ZAWSZE MOZNA ZADZWONIC NA SEKRETARIAT PRAKURATURY I PODAC NUMER I SIE DOINFORMOWAC.

Reklama

~Noi
gość JESLI KTOS MA JAKIES DOKUMENTY DOTYCZACE SPRAWY NIECH WYSYLA-TO ADRES I NUMER SPRAWY

SRODMIESCIE ZACHOD
UL.MOSIEZNICZA 2
30-965 KRAKOW

SPRAWA
4Ds 282/13

MONIKA
Jesteś z g-8 , więc się zamknij raz na zawsze.!!!!! , Kretynie !!!!!.

Napisał(a): ~Papa -

JWST
~Noi

SRODMIESCIE ZACHOD
UL.MOSIEZNICZA 2
30-965 KRAKOW

SPRAWA
4Ds 282/13

MONIKA
Jesteś z g-8 , więc się zamknij raz na zawsze.!!!!! , Kretynie !!!!!.
Ty JWST znów na forum a pismo przeczytałeś - o tobie terz pamiętamy ale po mału (też będziesz maiał swoją sygnaturkę)

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

Widząc z jakimi osobami ma się do czynienia (Ci z G8) przypuszczam że najgorzej będą mieli Ci co odesłali im oryginalne listy dostarczeń.Oni powstawiają tam jakieś dodatki do dat i podpisów i przedstawią w sądzie ,że niby podrobione a Wy ze swoimi zrobionymi kopiami tych list co oddaliście je do prokuratury to nie wiem,czy jakoś udowodnicie,że to oni upiększyli te listy dostarczeń.Dlatego z tąd ta ich pewność,że jesteście fałszerzami i przedstawianie paragrafów oraz kwot zadośćuczynienia.

Reklama

Napisał(a): ~XXX -

JUTRO CZYLI CZWARTEK 07.11.2013 GODZINA 10 DO MAX 10.15 POD PROKURATURA TAM GDZIE WTEDY STALISMY.SPRAWA UNIEWAZNIENIA WEKSLA.CI CO MAJA WEKSLE I CI KTORZY JESZCZE NIE DOSTALI.OSOBY DO KONTAKTU
ANTEK 604 489 060
MONIKA 790 295 001
MATEUSZ 792 235 656
WZIASC ZE SOBA WSZYTKIE DOKUMENTY.TERMIN NIEPRZESUWALNY,JAK KTOS NIE MA CZASU TO POTEM BEDZIE RADZIL SOBIE SAM.

Napisał(a): ~miki -

~XXX JUTRO CZYLI CZWARTEK 07.11.2013 GODZINA 10 DO MAX 10.15 POD PROKURATURA TAM GDZIE WTEDY STALISMY.SPRAWA UNIEWAZNIENIA WEKSLA.CI CO MAJA WEKSLE I CI KTORZY JESZCZE NIE DOSTALI.OSOBY DO KONTAKTU
ANTEK 604 489 060
MONIKA 790 295 001
MATEUSZ 792 235 656
WZIASC ZE SOBA WSZYTKIE DOKUMENTY.TERMIN NIEPRZESUWALNY,JAK KTOS NIE MA CZASU TO POTEM BEDZIE RADZIL SOBIE SAM.
A co potem jak zwykle wycieczka !!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~popi -

~Gość Widząc z jakimi osobami ma się do czynienia (Ci z G8) przypuszczam że najgorzej będą mieli Ci co odesłali im oryginalne listy dostarczeń.Oni powstawiają tam jakieś dodatki do dat i podpisów i przedstawią w sądzie ,że niby podrobione a Wy ze swoimi zrobionymi kopiami tych list co oddaliście je do prokuratury to nie wiem,czy jakoś udowodnicie,że to oni upiększyli te listy dostarczeń.Dlatego z tąd ta ich pewność,że jesteście fałszerzami i przedstawianie paragrafów oraz kwot zadośćuczynienia.
Muszę przyznać że masz najeb....ne w głowie , nie pij więcej albo zmien klej .

Napisał(a): ~kon -

Co kilka dni umawiacie się do prokuratury , a czy wogóle tam chodzicie czy tylko taki pisanie .
Pierwszy raz było że nie zapłacili
Potem że oszukali
Potem że wzieli weksel
Teraz żeby weksel unieważnić
, mam pytanie czy mam zabrać ciastka

Napisał(a): ~Jacek -

Klaudy Ja bym się nie bawiła w "pracę" u kogoś, kto każe Ci najpierw zapłacić za pracę i czekać na zlecenia. A jak widzę teksty o konieczności wypisania weksla to w ogóle moim zdaniem to jakieś nieporozumienie. Przepisy prawa pracy dokładnie określają odpowiedzialność pracowników. Poza tym weksel to papier wartościowy, którego przechowywanie i przewożenie jest ściśle uregulowane w przepisach - z tego powodu wiele banków, ubezpieczycieli i pośredników przy mniejszych kredytach zrezygnowało z pobierania weksli, bo za drogo im było inwestować w środki zapobiegające kradzieży. Więc nie sądzę, żeby jakaś tam mała firma posiadała odpowiednie sejfy, pomieszczenia należycie zabezpieczone i do ich przewożenia brała opancerzone furgonetki. Jak dla mnie taka praca to ściema.
-------------
perfumeria internetowa
Nikt do tej pory nie napisał większej bzdury .

SRODMIESCIE ZACHOD
UL.MOSIEZNICZA 2
30-965 KRAKOW

SPRAWA
4Ds 282/13

MONIKA
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • agencja reklamowa g-8
  • agencja reklamowa g8
  • g8 kraków