1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi757
  • Ocen na +5
1 tys. ppt ?

G8 agencja reklamowa z Krakowa (758)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: G8 agencja reklamowa z Krakowa

Napisał(a): ~Przykro mi -

I co su.o - pamiętasz mnie jeszcze ? bo myślę,że tak.Mówiłem Ci głupia Ci.o ,że nie będę się bawił z oszustami..... Popatrz w lustro i pomyśl sobie,że jesteś tyle warta ile te Twoje koperty z ulotkami + to co zostało na każdej kopercie gdy sobie podtarłem nimi d.pę. Przykro mi,że jesteś tyle warta ile ten brud na kopertach i będziesz tyle samo warta w momencie umierania.....

Napisał(a): ~vvdee -

Od mniej więcej ośmiu lat przy realizacji efektywnościowych kampanii sprzedażowych współpracuję z marką numediapoland.pl. Dzięki nim zdobyłem wizerunek eksperta w dość trudnej branży pożyczkowej, kampanie linków sponsorowanych u nich dopiero zaczęły działać na moją korzyść. Ogólnie mobilna ekipa, prowadzili wiele zróżnicowanych kampanii i można w wielu kwestiach się z nimi skonsultować, aby np. nie zmarnować potencjału już zebranych leadów.

Napisał(a): ~Damwid -

Bardzo się cieszymy, że rynek jest coraz większy :) Dzięki temu mamy okazję współpracować z naprawdę świetnymi firmami. Oprócz tego razem wszyscy możemy się uczyć i zdobywać doświadczenie :)

Pozdrawiamy,
Damwid
skutecznereklamy.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • agencja reklamowa g8
  • agencja reklamowa g-8
  • g8 kraków
  • g8 agencja reklamowa
  • agencja reklamowa g8 forum dyskusyjne
  • agencja g8
  • firma g8