Odpowiadasz na:
Gaz pieprzowy czy paralizator, co wybrać?

chevone
Temat dodał(a):
chevone -
Pracuję do późnego wieczora i nie ukrywam, że zawsze obawiam się trochę powrotu do domu. Przystanki tramwajowe mam oświetlone, ale już niektóre boczne ścieżki na moim osiedlu niestety nie. Zaczęłam rozważać zakup paralizatora lub gazu pieprzowego. Czy macie jakieś doświadczenie lub wiedzę w tym temacie i możecie mi podpowiedzieć co będzie lepsze?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gaz pieprzowy czy paralizator, co wybrać?

Napisał(a): Gość -

kaktusik10 Jak chcemy używać paralizatora to musi być bardzo bliski kontakt z napastnikiem więc lepszym i bezpieczniejszym wyjściem na pewno będzie gaz, ale tutaj masz paralizator z gazem[...]
Ja bym nie kombinował z takimi wynalazkami tylko kupił porządnego Mace żelowego i nikt sie nie będzie stawiał.

drkitel a tak zupełnie odchodząc od tematu - co myślicie o takich środkach samoobrony: [...]?
Ciekawy pomysł, ale takie pistolety są zasilane przez CO2 więc trzeba za każdym razem odbezpieczać więc czy to aby na pewno dobry i szybki sposób samoobrony?

Reklama

Jak chcemy używać paralizatora to musi być bardzo bliski kontakt z napastnikiem więc lepszym i bezpieczniejszym wyjściem na pewno będzie gaz, ale tutaj masz paralizator z gazemhttps://www.m(...)631.xml

Dobry jest gaz -paralizator może nie zadziałać gdyż nie wiemy w co jest ubrany "napastnik" ponadto może skrzywdzić ,zabić lub porazić Ciebie i napastnika. Najlepiej zapisz się na jakieś sztuki walki od razu odzyskasz spokój i pewność siebie,przestaniesz się bać do tego zacznij chodzić uliczkami które są oświetlone mimo dłuższej drogi żeby poczuć się lepiej.

Reklama