8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
8 ppt ?

Gdyby rząd i PIS odpowiednio zareagował na warszawską patologię, nie byłoby kolejnego trucia Polski i strat! (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdyby rząd i PIS odpowiednio zareagował na warszawską patologię, nie byłoby kolejnego trucia Polski i strat!

Napisał(a): ~shadow -

[b]Po wczęsniejszej awarii oczyszcalni , kiedy to miliony ton szamba wylało się do Wisły , a skutki były widoczne z kosmosu, wielokrotnie pisałem- Kiedy Trzaskowski beknie za niedopatrzenia, zaniedbania, zaniechania ! Olbrzymia katastrofa, ogromne straty finandowe i dla przyrody a winnych nie ma !
[b][/b]
Oczywiście rząd, PIS w strachu przed urzędasami unijnymi nic nie zrobił z Trzaskowskim , tak jak teraz nic nie robi z Koperfildem czy LGBT, które sieje zniszczenia, napada bezkarnie na ludzi , rząd głowa w piasek ,[/b] ba mało tego, Pan szambelan w nagrodę wystartoweał sobie tak jakby nic się nie stało w wyborach prezydenckich !
Gdyby rząd i PIS odpowiednio zareagował jak gospodarz suwerennego państwa na warszawską patologię, gdyby egzekwował prawo a nie czekał na wytyczne od Timmermansa co mu wolno a co nie , nie byłoby kolejnego trucia Polski i strat!

To są skutki administrowania klęczników unijnych !

Ja mam apel do części narodowej i patriotycznej w PIS-ie , zwijajcie manatki od tej części PO-wsko genderowej , zakładajcie partię wokół O. Rydzyka, bo z tego nic nie będzie !
INTERIA.PL

Re: Gdyby rząd i PIS odpowiednio zareagował na warszawską patologię, nie byłoby kolejnego trucia Polski i strat!

Napisał(a): ~gość -

~Gość
madox66 Schadows15,vel InterWojtek,przecież ty ze Szczecina jesteś to co cię Warszaea obchodzi? Podobnie rzecz ma się z Felą,przecież mieszka gdzieś pod Białymstokiem.
A może wam płacą za hejterskie wpisy?
Oczywiście, że im płacą. Teraz hasło brzmi, atakować Trzaskowskiego, żeby obrzydzić przystępowanie do tworzonego ugrupowania, czy partii. Takie jest hasło i wszyscy hejterzy PiS w ruch. Niektórzy robią to całkowicie za 500+, trzynastki.
Bez sensu, jakoś dopóki nie stała się awaria "Czajki" nikt nie pisał o p.Trzaskowskim, to gdzie tu obrzydzanie tworzonego ugrupowania?
Ja to nie wiem, czy ty tak poważnie myślisz jak piszesz czy jakieś jaja sobie z ludzi robisz?

Re: Gdyby rząd i PIS odpowiednio zareagował na warszawską patologię, nie byłoby kolejnego trucia Polski i strat!

Napisał(a): ~Gość -

~gość
~Gość
madox66 Schadows15,vel InterWojtek,przecież ty ze Szczecina jesteś to co cię Warszaea obchodzi? Podobnie rzecz ma się z Felą,przecież mieszka gdzieś pod Białymstokiem.
Jak nikt nie pisał. Gdyby nie wybory, to nikt by nie pisał o Trzaskowskim. Awaria się wydarzyła przed wyborami. Podobnie było z katastrofą smoleńską.

Oczywiście, że im płacą. Teraz hasło brzmi, atakować Trzaskowskiego, żeby obrzydzić przystępowanie do tworzonego ugrupowania, czy partii. Takie jest hasło i wszyscy hejterzy PiS w ruch. Niektórzy robią to całkowicie za 500+, trzynastki.
Bez sensu, jakoś dopóki nie stała się awaria "Czajki" nikt nie pisał o p.Trzaskowskim, to gdzie tu obrzydzanie tworzonego ugrupowania?
Ja to nie wiem, czy ty tak poważnie myślisz jak piszesz czy jakieś jaja sobie z ludzi robisz?

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Gość
~gość
~Gość
Jak nikt nie pisał. Gdyby nie wybory, to nikt by nie pisał o Trzaskowskim. Awaria się wydarzyła przed wyborami. Podobnie było z katastrofą smoleńską.

Atak na Trzaskowskiego rozpoczął się przed wyborami prezydenckimi. Nagle przed wyborami oczyszczalnia miała awarię. Teraz p. Trzaskowski zakłada ugrupowanie, lub partię, oczyszczalnia znowu ma awarię. Czy to nie pisowska dywersja?

Każdy Polak się martwi, tak jak ty zapewne o stan Lenina w mauzoleum w Moskwie czy przetrwa kolejny miesiąc !

Reklama

~gość
~Gość
~gość
~Gość

Atak na Trzaskowskiego rozpoczął się przed wyborami prezydenckimi. Nagle przed wyborami oczyszczalnia miała awarię. Teraz p. Trzaskowski zakłada ugrupowanie, lub partię, oczyszczalnia znowu ma awarię. Czy to nie pisowska dywersja?
Tak podobno Kaczyńskiego widziano z wiertarką ! :):):)

Warszawa to jedna wielka awaria , więc podchodzi pod każdy czas !

Reklama

rafal333 Gdyby za rządów Lecha Kaczyńskiego zbudowano poprawnie oczyszczalnie Czajka , to dzisiaj nie mielibyśmy tych awarii.
hA HA HA , gadka POwców dla naiwnych !
Po pierwsze decyzja o budowie i rodzaju oczyszczalni zapadła jak Kaczyński już nie był prezydentem.
Po drugie od zawsze Warszawą rządzą POwcy, nawet jak był prezydentem Kaczyński to oni decydowali, bo mieli przewagę w Radzie miasta !
Po trzecie, - Trzaskowski i Walcowa podczas zakończenia budowy Czajki dostawali spazmów jaką to nowoczesną oczyszczalnie wybudowali ! Tak więc szukaj naiwnych w Mongolii !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdyby rząd i PIS odpowiednio zareagował na warszawską patologię, nie byłoby kolejnego trucia Polski i strat!