4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +1
4 ppt ?

Gdyby tak wyświęcić nasze krowy mielibyśmy polski lek antycovidowy (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdyby tak wyświęcić nasze krowy mielibyśmy polski lek antycovidowy

Napisał(a): ireneo -

W Indiach są one święte tak od Mieszka. Wiary u nich tyle samo co między Tatrami a Bałtykiem więc tyle samo przekonania o uzdrawiającej mocy świętości.
Kierując się wiarą niektórzy mieszkańcy raz w tygodniu pokrywają swoje ciała krowimi ekskrementami i uryną, w nadziei, że wzmocni to ich odporność przeciwko koronawirusowi, albo pomoże w wyjściu z infekcji.. Kropienie kraju wodą święconą nie przyniosło oczekiwanych skutków. Hindusi mają w wierze znacznie dłuższą praktykę. Z zaopatrzeniem i rozdzieleniem krowich placków i uryny nie powinno być problemów. To mogłoby stanowić slternatywę dla antyszczepionkowców. Tak uodporniony nie potrzebowałby dodatkowego certyfikatu.
INTERIA.PL

Re: Gdyby tak wyświęcić nasze krowy mielibyśmy polski lek antycovidowy

Napisał(a): ~gość -

Strach pomyśleć, że mamy 21 - wiek. Owszem jest rozwój nauki i nowoczesnych technologii. Życie stało się łatwiejsze i wydawałoby się, że lud ziemski ewoluował. Jednak ciemnota kwitnie i dominuje i w końcu przesłania ewolucję ciemnotą i zacofaniem. U nas w całe nie jest lepiej, a wystarczy poczytać krucjaty forumowe. Czasami wydaje mi się, że żyjemy w czasach Chrystusowych. W tamtych czasach było pełno głosicieli, którzy opowiadali róże bajki o życiu wiecznym. A było w tych czasach takich kilkudziesięciu, w tamtych czasach.

Re: Gdyby tak wyświęcić nasze krowy mielibyśmy polski lek antycovidowy

Napisał(a): ireneo -

~gość Strach pomyśleć, że mamy 21 - wiek. Owszem jest rozwój nauki i nowoczesnych technologii. Życie stało się łatwiejsze i wydawałoby się, że lud ziemski ewoluował. Jednak ciemnota kwitnie i dominuje i w końcu przesłania ewolucję ciemnotą i zacofaniem. U nas w całe nie jest lepiej, a wystarczy poczytać krucjaty forumowe. Czasami wydaje mi się, że żyjemy w czasach Chrystusowych. W tamtych czasach było pełno głosicieli, którzy opowiadali róże bajki o życiu wiecznym. A było w tych czasach takich kilkudziesięciu, w tamtych czasach.
Spostrzeżenie trafne. Dopóki bóg ojciec, duch święty, syn boży nie zapoznają się ze zdobyczami nauki oni też się do niej nie przekonają - będą TRWAĆ

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdyby tak wyświęcić nasze krowy mielibyśmy polski lek antycovidowy