Odpowiadasz na:
Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku Andrzej Duda uzyskałby ok. 57 % głosów w pierwszej turze. Sondaż przeprowadzony drogą telefoniczną przez Pana Marcina Palade. Dziękuję za uwagę. :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdyby wybory prezydenckie obywały się w styczniu 2017 roku

Napisał(a): Gość -

Taki sondaż jest wzięty z kapelusza. A kto według sondażu miałby być kontrkandydatem, bo w przeciwnym razie taki sondaż to kpina.

Gdyby wybory odbyły się w stycznie wcześniej byłaby kampania , przypomniano by Maliniakowi o łamaniu konstytucji, obietnicach jak to miał być prezydentem wszystkich Polaków, pewnie byłyby jakieś marsze, wiece , debaty itd.
Tego sondaż nie uwzględnia.

Napisał(a): logmen -

Blandare51
robertus66
~Rodeo Nie jestem pewny tego stwierdzenia 57%. Sam plakat wskazuje czyim prezydentem miał być ten, który kandydując mówił zupełnie coś innego a postępuje zupełnie jak ?, czyż nie jest powiedziane po czynach ich poznacie. Rozmawiam z wieloma ludźmi z wielu różnych środowisk i nie wynika z ich stwierdzeń tak wysoki wskaźnik. Ale to moje odczucie.
Te procenty to tylko wynik sondaży prowadzonych wśród pisowców. Nie spotkałem ani jednej osoby w moim otoczeniu, która powtórnie (czy po raz pierwszy) głosowałaby na Dudę.
Podobnie jak ja... z tym, że z mojego otoczenia nikt na mydłka nie głosował!
a z MOJEGO środowiska duża WIĘKSZOŚĆ

Napisał(a): logmen -

[/cytat]Jego można scharakteryzować krótko - bez honoru, bez kręgosłupa i z dyletancką wiedzą prawniczą. Co do wiedzy wypowiedział się promotor, ponadto gościu nie opublikował dotąd żadnej, nawet broszurowej, pracy. Wykładać samodzielnie już nie może, na asystenta za stary..
A morale? szkoda czasu na pisanie. Jaki Duda jest, każdy przecież widzi.[/cytat]
ALBO CHCE WIDZIEĆ
Ja byłbym lepszym prezydentem ale Andrzej Duda jest OK