45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
45 ppt ?

Gdzie ci prawdziwi mężczyźni? (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie ci prawdziwi mężczyźni?

Napisał(a): Gość -

Hej, pewnie wiele z Was zauważyło że w ostatnim czasie coś się złego podziało z prawdziwymi facetami;/ Zarówno styl ubioru(rurki, koszulki z "dekoltami" itp) jak i zachowanie powoduje że większość z nich jest tak zniewieściały że czasem nie da się na to patrzeć...A juz nie mówiąc żeby jeszcze gdzies znaleźc tego prawdziwego mężczyznę, dobrze zbudowanego, męsko ubranego...eh... Zgadzacie się?
INTERIA.PL

Re: Gdzie ci prawdziwi mężczyźni?

Klaudyna24 Hej, pewnie wiele z Was zauważyło że w ostatnim czasie coś się złego podziało z prawdziwymi facetami;/ Zarówno styl ubioru(rurki, koszulki z "dekoltami" itp) jak i zachowanie powoduje że większość z nich jest tak zniewieściały że czasem nie da się na to patrzeć...A juz nie mówiąc żeby jeszcze gdzies znaleźc tego prawdziwego mężczyznę, dobrze zbudowanego, męsko ubranego...eh... Zgadzacie się?
Nie zgadzam się.Wokół jest dużo mężczyzn tych prawdziwych nie zniewieściałych.Widocznie musisz zaglądnąć za nimi gdzieś trochę dalej.Tylko u mnie w domu mam 2 mężczyzn,Ten starszy to od lat mój nie zniewieściały mężczyzna,ten młodszy ale dorosły już to mój syn też nie zniewieściały.Chyba nie myślisz że prawdziwy mężczyzna musi śmierdzieć petami, piwskiem,nie przetrawioną gorzałą,mieć braki w uzębieniu.Prawdziwy mężczyzna pachnie samcem,dobrą wodą kolońską.Rozglądnij się dobrze,gdzieś tam w tłumie znajdziesz ich.

Ja nie mówię ze ich w ogóle nie ma tylko ze faceci zaczynają zachowywać się bardzo antymęsko;/ Ale to wina otaczającego świata, jak nastolatkowie zamiast spotykać się ze znajomymi, uprawiać sport to siedzą w domu i ogladają filmy z zdjęcia Bibera czy One direction to sie nie ma czemu dziwić;/ A starsi faceci też jakoś zaczynają sie ubierać wg mnie bardzo niemęsko. Ja nie mowie ze facet ma miec 2 tygodniowy zarost i się nie myć, ale powinien wyglądać po prostu jak facet, żadne obcisłe spodnie, dekolty, jakies wieśniackie okularki;/ a jak jeszcze dochodzą takie "gejowskie: gesty...fuj...

Reklama

Napisał(a): gość -

Klaudyna24 Hej, pewnie wiele z Was zauważyło że w ostatnim czasie coś się złego podziało z prawdziwymi facetami;/ Zarówno styl ubioru(rurki, koszulki z "dekoltami" itp) jak i zachowanie powoduje że większość z nich jest tak zniewieściały że czasem nie da się na to patrzeć...A juz nie mówiąc żeby jeszcze gdzies znaleźc tego prawdziwego mężczyznę, dobrze zbudowanego, męsko ubranego...eh... Zgadzacie się?
Prawdziwi mężczyźni są jak dinozaury - to znaczy, ze w ogóle już ich nie ma ;D
A czemu? Bo taka moda, bo trzeba przyszpanować przed kolegami, bo trzeba się lansić :/ Echhhh gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy....?

Wg mnie to też zalezy od towarzystwa, np mój chłopak od najmłodszych lat lubił siedzieć na polu, grac w piłke z kolegami, a w późniejszych latach często spotykał się w męskich gronie czy to na "piciu" czy to na jakiś męskich wypadach za miasto, na jakies wycieczki w góry. Bardzo mi się to podoba, że nie uległ "modzie"

Reklama

Zgadzam się w 100 %. Większość współczesnych facetów przejęła część damskich zachowań- siedzą w łazience ponad godzinę, robią sobie pasemka, chodzą na solarium, zamiast zwykłej bluzy zakładają obcisłe, różowe bluzki. Czy to jest oznaka męskości? Nie mam na myśli zwykłego dbania o higienę osobistą jak mycie się, golenie czy codzienna zmiana bielizny. Jednak zbytnie koncentrowanie się na swoim wyglądzie pozbawia mężczyzn ich głównego atrybutu, czyli siły, zaradności itp. Rzadko można teraz spotkać chłopaków ubranych w zwykłą szarą bluzę, dżinsy i sportowe buty. Spora ich część ubiera się w białe obcisłe rybaczki, klapki i do tego również rzucający się w oczy różowy t-shirt. Nikt mi nie wmówi, że to przyciąga kobiety i czyni ich atrakcyjnymi w ich oczach. Niewielu jest normalnych facetów, którzy grają w piłkę nożną i nawet jak się trochę ubrudzą to nie robią z tego wielkiego dramatu. Byłam kiedyś świadkiem tego jak pewien chłopak nie chciał przejść pod zadaszeniem, ponieważ obawiał się że mu kropelka wody spadnie na głowę. Albo inny przykład -chłopak idący z i-podem, śpiewający piosenkę Nicki Minaj.To chyba nie jest typowe męskie zachowanie. Wolę skromnie ubranych chłopaków niż wypacykowanych gości z toną żelu na głowie.

Reklama

gość Chcą penisa zeby na min posiedzieć ;-)
Prawda jest taka, że facet kobietom potrzebny jest tylko do zapłodnienia. Jest dużo matek wychowujących swoje dzieci samotnie i to z własnego wyboru. Takie dziecko - przytoczę tu tylko przykład chłopców - z skąd ma wziąć męskie wzorce zachowań jeśli nie ma ojca przy sobie tylko matkę, która izoluje się od facetów bo może się sparzyła albo po prostu jej tak jest wygodniej.

Zniewieścienie nie zaczęło się w ubiegłym tygodniu.
Dżastin Bimber, to nie przyczyna ale skutek.
Skutek wieloletnich działań.
Skutek propagowania tzw. metroseksualizmu (który zaowocował przesadnym dbaniem o siebie), zachęcania facetów do czytania prasy kobiecej, wszechobecnych "stylistów" pokroju Jacykowa.
Skutek działalności niejakiego M. Jacksona (który urodził się jako czarny chłopczyk, a umarł jako biała dziewczynka).
Pamiętacie George'a Michaela z przed 30-tu lat ? Wielka szopa tlenonych i utapirowanych włosów, kolczyki i buzia jak pupa niemowlaka. Ja określiłem go krótko słowem pedał (słowa "gej" w jezyku polskim wówczas nie było). Mój s.p. Ojciec skarcił mnie wtedy, że nie mam prawa go tak oceniać, bo on taki modny.
No to macie swoja modę.
Pamiętam, jak wtedy na obozie w górach, pewien zakolczykowany goguś nie dał mi spokoju, dopóki mu nie pożyczyłem czapki "żeby mu włosy nie wyblakły".

Dla mnie facet musi być zadbany,elegancki(uwielbiam tych w garniturach).Jednak najbardziej w mężczyzanach pociąga mnie intelekt!Facet musi być inteligentny,oczytany,musi mieć własne zdanie na każdy temat,zdecydowany,pewny siebie(oczywiście niezbyt pewny,to irytuje) no po prostu męski,prawdziwy facet! Co cenię sobie jeszcze bardzo w mężczyznach,ale to bardzo to pasja,musi mieć jakąś pasję...Taki facet jest dla mnie idealny,bo człowiek który ma pasję,ma bogate wnętrze,jest wrażliwy,to oznacza ,że potrafi kochać,a czy to motocykle czy lotnictwo czy wędrówki po górach(idealnie kiedy wszystkie naraz) a jaka satysfakcja kiedy wygrywam jedną z nich ;)))Dorzucę jeszcze poczucie humoru i dystans do siebie,tak to już ideał:)

gość Dla mnie facet musi być zadbany,elegancki(uwielbiam tych w garniturach).Jednak najbardziej w mężczyzanach pociąga mnie intelekt!Facet musi być inteligentny,oczytany,musi mieć własne zdanie na każdy temat,zdecydowany,pewny siebie(oczywiście niezbyt pewny,to irytuje) no po prostu męski,prawdziwy facet! Co cenię sobie jeszcze bardzo w mężczyznach,ale to bardzo to pasja,musi mieć jakąś pasję...Taki facet jest dla mnie idealny,bo człowiek który ma pasję,ma bogate wnętrze,jest wrażliwy,to oznacza ,że potrafi kochać,a czy to motocykle czy lotnictwo czy wędrówki po górach(idealnie kiedy wszystkie naraz) a jaka satysfakcja kiedy wygrywam jedną z nich ;)))Dorzucę jeszcze poczucie humoru i dystans do siebie,tak to już ideał:)
Przez moment poczułem sie jak Apollo hehe:)

Ja poprostu mam mdłości jak facet nosi apaszki,bardzo lubię Pascala Brodnickiego, Karolaka
ale jak widze ich otulonych w ten typowo babski element ubioru to normalnie mi sie odbija- narcyzm i tyle , facet powinien być twardy , męski, ze szrama spalony i wysuszony słońcem a nie w solarium. DLA MNIE FACET MUSI MIEĆ SPRACOWANE RĘCE i owłosioną klatę 9NIE DEPILOWANĄ!!!!- wtedy u mnie ma szacunek (delikatne rączki mają księża), a maseczki depilacje,OPERACJE I POPRAWA URODY to takie małe gejostwo

gość
gość Dla mnie facet musi być zadbany,elegancki(uwielbiam tych w garniturach).Jednak najbardziej w mężczyzanach pociąga mnie intelekt!Facet musi być inteligentny,oczytany,musi mieć własne zdanie na każdy temat,zdecydowany,pewny siebie(oczywiście niezbyt pewny,to irytuje) no po prostu męski,prawdziwy facet! Co cenię sobie jeszcze bardzo w mężczyznach,ale to bardzo to pasja,musi mieć jakąś pasję...Taki facet jest dla mnie idealny,bo człowiek który ma pasję,ma bogate wnętrze,jest wrażliwy,to oznacza ,że potrafi kochać,a czy to motocykle czy lotnictwo czy wędrówki po górach(idealnie kiedy wszystkie naraz) a jaka satysfakcja kiedy wygrywam jedną z nich ;)))Dorzucę jeszcze poczucie humoru i dystans do siebie,tak to już ideał:)
Przez moment poczułem sie jak Apollo hehe:)
Chcesz powiedzieć,że masz w sobie to wszystko?!Wow,biorę w ciemno;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie ci prawdziwi faceci
Do góry strony: Gdzie ci prawdziwi mężczyźni?