350
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi287
  • Ocen na +0
350 ppt ?

gdzie dobrze zjeść w Krakowie? (288)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: gdzie dobrze zjeść w Krakowie?

Napisał(a): Gość -

Romantycznie bywa też i poza miastem. Możecie wybrać się do Krakowskiego Przedmieście koło Zabierzowa, w Business Parku. Jest tam oczko wodne i lunch bar, więc miejsce jest dobre na upały, powieje chłodkiem z nad wody :) Za dwa tygodnie ma ruszyć tam restauracja z prawdziwego zdarzenia.

Aaaaaa byłam tam w tym Krakowskim Przedmieściu, nie najgorzej tam w sumie. Miejscówka jak miejscówka, jest gdzie się rozłożyć z grillem i woda jest, więc jest spoko. A co do tej restauracji to nie wiadomo, kiedy to w końcu ruszy. Ale może ruszy, who knows.

Zgodzę się z moją przedmówczynią, że bardzo dobrym miejscem na romantyczną kolację jest restauracja Scandale Royal na Placu Szczepańskim. Bogate menu, mnie bardzo smakowały krewetki, jako przystawka i filet z tuńczyka w sosie z pomidorów.
Wystrój miejsca także sprzyja romantycznym spotkaniom, spokojne miejsce, urządzone z gustem.

Nawiązując do lokalu na Placu Szczepańskim, chciałam zaznaczyć, że za kilka dni swoje 5 urodziny będzie obchodził brat Scandali Royal - Le Scandale na Placu Nowym. To też wspadniały lokal, bardzo przyjemnie urządzony, z doskonałą obsługą. Mają pyszne dania kuchni fusion, każdy może tam spróbować czegoś w czym zasmakuje. Koktajl bar serwuje perfekcyjnie przyrządzone drinki, warto spróbować margarity.

I co ci smakowało w Krakowskim Przedmieściu? Bo do mnie właśnie też doszły słuchy, że restauracja ruszyła w końcu, ale nie przeglądałam jeszcze menu i nie wiem na co ostrzyć sobie zęby. :) Mam ochotę na jakiś fajny deser, ale porządnym obiadem tez nie wzgardzę :)

Ja też jadłam U Romana ale w innym miejscu na ul.Bociana. Całkiem sympatyczna stołówka. Miejsce w sam raz na obiad w przerwie w pracy czy między zajęciami. Ja zamówiłam rybkę z ziemniakami i surówką - wszystko świeże, a porcja całkiem spora.

Tak, tak!! W Krakowskim Przedmieściu w Zabierzowie dają genialne jedzenie. Sandacz w białym winie jest rewelacyjny u nich a do tego na deser koniecznie panna cotta. Nigdzie nie jadłam lepszej a w wielu miejscach już próbowałam

zależy co kto lubi. I na co zwraca uwagę idąc do restauracji. Ja na przykład cenię sobie dwie rzeczy po pierwsze dobrą kuchnię, po drugie miłą atmosferę. Dlatego bardzo lubię restauracje Le Scandale na krakowskim Kazimierzu. Można tam bardzo dobrze zjeść, ale też spędzić czas w miłej atmosferze.

Ja lubię Zieloną Kuchnie, nie w samym centrum ale blisko. Smaczne jedzenie, miła obsługa, ceny przystępne.
Ostatnio była w Roosterze i już nie planuję powrotu. Ceny ok, obsługa też, ale atmosfera... nasączenie testosteronem i rechoczący faceci, brrr
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry obiad w krakowie
  • gdzie dobrze zjeść w krakowie
  • gdzie na dobry obiad w krakowie
  • gdzie na kolacje w krakowie
  • gdzie smacznie zje w krakowie
  • gdzie cos zjesc w krakowie
  • gdzie na obiad kolo krakowa
  • gdzie na kolacj krk
  • gdzie mozna dobrze zjesc krakow
  • gdzie zjesc chinczyka w krakowie
  • co mozna zjesc na obiad w krakowie
  • krakw gdzie obiad
  • Gdzie w krakowie zje kolacje
  • gdzie zjesc w krakowie forum
  • gdzie zje obiad w krakowie
Do góry strony: gdzie dobrze zjeść w Krakowie?