17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń887
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Gdzie jest granica dbania o siebie dla faceta? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie jest granica dbania o siebie dla faceta?

Napisał(a): Gość -

Zadbany facet. To chyba dobrze świadczy o mężczyźnie jak dba o siebie. Ale gdzieś jest chyba ta granica, po której przekroczeniu już mamy wątpliwości, czy facet oby na pewno jest normalny. Póki wyprasowana koszula, czyste buty czy zadbane paznokcie są jak najbardziej w porządku, tak malowanie paznokci (nawet bezbarwnym lakierem) czy farbowanie włosów jest już śmieszne.

Czego NIE DOPUSZCZACIE jako dbanie o siebie, a uważacie za przegięcie?

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie jest granica dbania o siebie dla faceta?

Napisał(a): gość -

Zadbany a więc czysty,ostrzyżony,ogolony,jeżeli ma brodę to zadbana ,podstrzyżona a nie jak u św.mikołaja.Zadbane ręce,nikt6 mi nie wmówi ,że to niemożliwe.Zdrowe zęby,czysta odzież i wyprasowana.Tyle>czy az tyle?

Reklama

Napisał(a): Kinia223 -

Farbowanie włosów? Bez przesady. Czy Eminem się ośmieszał? Przecież zabłysnąl jako blondyn - z pewnościa farbowany. Z kolei Elvis całe życie farbował włosy na ciemny kolor, a był naturalnym blondynem. Pewnie większość osób nawet o tym nie wiedziała.
Ale malowanie paznokci to już dla mnie za dużo.

Reklama

A tam gadanie... jeśli chłopak lubi się modnie ubierać, malować (w sensie makijaż korekcyjny, a nie kolorowy) czy farbować włosy, a nawet paznokcie, to czemu nie??? Przecież to tylko rzeczy, które się zmywa, zdejmuje, itd. To nie tatuaż, że nie zejdzie. Jest XXI wiek, a co za tym idzie, dzisiaj każdy robi co chce, jeśli ktoś inny tego nie lubi to niech tego nie robi, nie chcesz się farbować, czy malować - nie rób tego, chcesz - proszę bardzo! Na świecie jest 7 miliardów ludzi, jeśli każdy chłopak miałby się przejmować tym co mówią inni, to by z domu nie wyszedł, tak samo jak dziewczyna. Jeśli chłopakowi to odpowiada a dziewczynie nie przeszkadza, to w czym problem? Natomiast jeśli dziewczynie przeszkadza to, to najwyższa pora zmienić dziewczynę, bo nie ma nic gorszego jak być w związku z kimś, kto chce cię zmieniać. I nie wylatujcie mi z tekstami w stylu: "tacy chłopcy wolą chłopców", bo to zacofane teksty z lat 90-ych i facetów, którzy oprócz meczów niczego nie oglądają i nie czytają. Wystarczy wejść na youtube, czy choćby kupować nowoczesne poradniki dla facetów i ma się pojęcie o kosmetykach, produktach do cery, włosów, modzie itd. Jeśli ktoś uważa, że facet to tylko piłka, siłka, samochody i piwo, to sorry, ale jest o 50 lat dla niego za późno!

Dla mnie mężczyzna powinien być ogolony, mieć krótkie czyste paznokcie, czyste, schludne ubranie i podstawowa sprawa, powinien być umyty, może pachnieć tylko mydłem nie musi używać dezodorantów i wód kolońskich. Wystarczy jeśli będzie pachniał czystością. Niestety panowie bardzo często zapominają o głowie, włosy panowie nie mogą śmierdzieć potem, to jest obrzydliwe, jak się do Was przytulić jak łeb wam śmierdzi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie jest granica dbania o siebie dla faceta?