10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-16
10 ppt ?

Gdzie jest wyrostek robaczkowy? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie jest wyrostek robaczkowy?

Napisał(a): Gość -

Czasem pobolewa mnie brzuch w jednym miejscu i zastanawiam się czy to czasem nie jest wyrostek robaczkowy. Możecie mi powiedzieć gdzie dokładnie jest wyrostek? W którym miejscu na brzuchu się znajduje i jak to boli? Czy są jakieś inne objawy zapalenia wyrostka poza bólem brzucha?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Gdzie jest wyrostek robaczkowy?

Napisał(a): Tris -

Jak Cię boli to idź do lekarza, bóle brzucha nie pojawiają się od tak sobie i często trzeba je leczyć, a już tym bardziej te przewlekłe....
A wyrostek jest z prawej strony, na dole, po drugie gdy ma się zapalenie wyrostka, ma się też złe samopoczucie, brak apetytu, nudności, możliwe są wymioty itp.

Napisał(a): Gość -

Może to jednak faktycznie być wyrostek robaczkowy, bo on zaczyna boleć w okolicach pępka, a później promieniuje i bardziej boli już po prawej stronie tam gdzie jest wyrostek. Myślę, że wizyta u lekarza jest konieczna.

Reklama

Napisał(a): Tris -

KomAnna Może to jednak faktycznie być wyrostek robaczkowy, bo on zaczyna boleć w okolicach pępka, a później promieniuje i bardziej boli już po prawej stronie tam gdzie jest wyrostek. Myślę, że wizyta u lekarza jest konieczna.
Kto Ci powiedział, że w okolicy pępka....., wyrostek boli po prawej stronie, czasem z przodu, czasem z tyłu, a czasem z boku, ale tylko i wyłącznie po prawej stronie, na dole, bo tam jest umiejscowiony, w okolicach pępka są za to jelita i żołądek, wiem bo ja miałam wycinany wyrostek, tak jak prawie cała moja rodzina, więc wiem jak on boli i nic nie promieniuje z niego, objawy problemów z wyrostkiem są zupełnie inne...

Napisał(a): Marek2582 -

Nie jestem lekarzem, ale tak jak lekarzy wkurza mnie jak inni sami się diagnozują. Internet nie jest wyrocznią! Jak mnie coś boli to idę do lekarza i z wyrostkiem u mnie było tak, że dopiero po prześwietleniu w Ultragenie lekarz stwierdził, że tak trzeba operować. Zapisz się do lekarza pierwszego kontaktu i wtedy będziesz wiedział czy to wyrostek czy np. nerka Ci promieniuje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie jest wyrostek robaczkowy?