Odpowiadasz na:
Gdzie jest wyrostek robaczkowy?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czasem pobolewa mnie brzuch w jednym miejscu i zastanawiam się czy to czasem nie jest wyrostek robaczkowy. Możecie mi powiedzieć gdzie dokładnie jest wyrostek? W którym miejscu na brzuchu się znajduje i jak to boli? Czy są jakieś inne objawy zapalenia wyrostka poza bólem brzucha?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Gdzie jest wyrostek robaczkowy?

Napisał(a): Gość -

mnie bolał brzuch po lewej stronie - co nie jest charakterystyczne dla wyrostka a jednak to był on, przez trzy miesiące cierpiałam - więc pędz do lekarza szybciutko :)

Napisał(a): Tris -

KomAnna Może to jednak faktycznie być wyrostek robaczkowy, bo on zaczyna boleć w okolicach pępka, a później promieniuje i bardziej boli już po prawej stronie tam gdzie jest wyrostek. Myślę, że wizyta u lekarza jest konieczna.
Kto Ci powiedział, że w okolicy pępka....., wyrostek boli po prawej stronie, czasem z przodu, czasem z tyłu, a czasem z boku, ale tylko i wyłącznie po prawej stronie, na dole, bo tam jest umiejscowiony, w okolicach pępka są za to jelita i żołądek, wiem bo ja miałam wycinany wyrostek, tak jak prawie cała moja rodzina, więc wiem jak on boli i nic nie promieniuje z niego, objawy problemów z wyrostkiem są zupełnie inne...

Reklama

Napisał(a): Gość -

Może to jednak faktycznie być wyrostek robaczkowy, bo on zaczyna boleć w okolicach pępka, a później promieniuje i bardziej boli już po prawej stronie tam gdzie jest wyrostek. Myślę, że wizyta u lekarza jest konieczna.

Napisał(a): Tris -

Jak Cię boli to idź do lekarza, bóle brzucha nie pojawiają się od tak sobie i często trzeba je leczyć, a już tym bardziej te przewlekłe....
A wyrostek jest z prawej strony, na dole, po drugie gdy ma się zapalenie wyrostka, ma się też złe samopoczucie, brak apetytu, nudności, możliwe są wymioty itp.

Reklama