484
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi408
  • Ocen na +0
484 ppt ?

Gdzie kupić damską torebke (409)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie kupić damską torebke

Napisał(a): Gość -

Warto poszukać niebanalnych torebek. Dlatego ja raczej unikam sieciówek, bo i jakość pozostawia wiele do życzenia i po co nosić, to co tysiące innych kobiet :) Dwa miesiące temu moja znajoma kupiła super torebkę i dała mi namiar na fajny sklep - takie http://www.br(...)14.html świetnie się nadają na co dzień, tym bardziej że bardzo lubię taki styl.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Znalazłam parę miesięcy temu na FB fajny butik z torebkami i nie tylko. Dokładna oferta jest na stronie www.facebook.com/pages/Dobre-Replikipl/772442786125964. Dużo torebek, w tym bardzo fajnych listonoszek, trudno dostępnych w polskich sklepach.

Reklama

Reklama

ja kupuję torebki przez internet bo jest o wiele wygodniej, taniej i jest większy wybór. Już praktycznie zapomniałam jak to jest kupować w normalnym, stacjonarnym sklepie :) Ostatnio zaczęły mi się podobać torebki od Gucciego które w internecie można kupić za błahe pieniądze jak na przykład tą http://sprzed(...)7284762 Są pojemne, stabilne, bardzo funkcjonalne i ładne. A co Wy o tym sądzicie?

Reklama

Drogie ale lepszej jakości ma Kazar. Dostałam kiedyś w prezencie na urodziny. Była super. Czasem kupuje w Top Secret, często mają fajne przeceny. To przez Internet. Miałam też z CCC ale nie byłam zadowolona. Ale najlepsze to przywożę jako pamiątkę z wakacji :) Zawsze kupuję sobie i nosze później cały rok. W tym roku mam piękną z Wenecji!

Ja już od pewnego czasu nie kupuję tylko szyję sama ;). Poszłam na kurs w zamian za koleżankę która akurat nie mogła i tak to się zaczęło. Ważne tylko żeby nie robić z byle jakich materiałów no i mieć solidne dodatki kaletnicze (ja świetne kupuję w DKAL www.dkal.pl). Może jak się bardziej rozkręcę to zacznę sprzedawać w internecie – chociaż konkurencja pod tym względem ogromna…

Ja zachęcam do tego żeby kiedyś spróbować uszyć ją samemu ;). Sama szyję od roku i mam w tym coraz większą wprawę. Główny plus tego jest taki że nikt nie będzie miał takiej samej. Grunt to korzystać przy tym z mocnych materiałów i dodatków kaletniczych – które ja przykładowo kupuję w DKAL www.dkal.pl. Dla chcącego nic trudnego ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie kupić torebkę
  • polećcie sklep internetowy z damskimi tanimi torebkami forum
  • torba konduktorka gdzie kupić
  • gdzie kupić ładną torbę
  • strony na ktorych mozna kupic torebki
  • gdzie można kupic torebke na internecie
  • gdzie kupić tanie fajne torebki
  • torebki gdzie tanio kupic
  • gdzie najtaniej kupić torebkę online
  • gdzie kupić torebkę z pistoletem