12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń107
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +1
12 ppt ?

Gdzie kupić oryginalną torebkę? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie kupić oryginalną torebkę?

Napisał(a): ~donia -

Hej dziewczyny tak jak w temacie, szukam jakiś namiarów/ wyprzedaży na sklepy gdzie są oryginalne torebki w przystępnej cenie. Moja siostra wraca zza granicy po długiej nieobecności w kraju i chcę jej dać fajny prezent na święta, a wiem że jest fanką torebek. Będę wdzięczna za pomoc :)
INTERIA.PL

Re: Gdzie kupić oryginalną torebkę?

Napisał(a): ~lenka -

Internauci zawsze tacy pomocni... co to się dzieję na tym świecie, już nawet nie można zwykłego pytania zadać. Ja powiem tak: NIENAWIDZĘ ZAKUPÓW, w sensie łażenia po sklepach i tych tłumów. Moja alternatywa: https://e-kaja.pl/kategoria/68/torby-damskie a jak dobrze trafisz to i promocje mają dobre :)

Reklama

Napisał(a): ~kinga -

Widzę, że nie tylko ja jestem zwolenniczką zakupów w sieci :p A już się bałam, że coś ze mną nie tak, że tak bardzo nie lubię centrów handlowych. Ja za tą torebkę https://e-kaja.pl/produkt/68/3599/michael-kors-30s3glms2lblack-torebka-damska dałabym się pociąć! Mam tylko nadzieję, że mój facet będzie na tyle domyślny i zorientuje się po co zostawiam laptopa akurat na tej stronie :P

Reklama

Napisał(a): Gość -

ekko Ale to zależy co masz na myśli. Bo albo markowa sygnowana logowana z dowodem zakupu np. Michael Kors albo o oryginalnym wzornictwie np. z puchatymi uszkami króliczka ;D

Te pierwsze albo na zalando albo w butiku. Te drugie w większości sklepów.
W Chinach,Polsce, Bangladeszu .

Reklama

Napisał(a): ~martyna88 -

Tak jak ktoś tam wcześniej pisał, na e-kaja.pl jest duży wybór torebek. Także śmiało możesz kupować tam. Ja kupuję coraz to nowa i sobie bardzo chwalę. :) Pierwszą kupił mi mój facet na urodziny tam i się zakochałam. :D

Napisał(a): ~tosia -

to zerknij sobie na evangarda.pl mają tam ogromny wybór przeróżnych torebek także na pewno coś dla siostry znajdziesz. I dodatkowo myślę że siostra będzie bardzo zadowolona z jakości, bo mam torebkę z tego sklepu za niecałe 100zł a juz bardzo długo mi służy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie kupić oryginalną torebkę?