58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń794
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +0
58 ppt ?

Gdzie kupujecie buty (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie kupujecie buty

Napisał(a): Gość -

Witam,

Piszę pracę na temat :"jaki wpływ na zakup wywierają opinie na forach" i bardzo prosilabym Was o pomoc. Ponieważ sama często kieruję się opiniami innych dziś chciałabym sprawdzić w jakich sklepach kobiety najczęściej kupują buty? Do moich ulubionych należą: Nike, Venezia, Ryłko,a Wy gdzie kupujecie?
INTERIA.PL

Re: Gdzie kupujecie buty

Napisał(a): Gość -

czystawoda3 Witam,

Piszę pracę na temat :"jaki wpływ na zakup wywierają opinie na forach" i bardzo prosilabym Was o pomoc. Ponieważ sama często kieruję się opiniami innych dziś chciałabym sprawdzić w jakich sklepach kobiety najczęściej kupują buty? Do moich ulubionych należą: Nike, Venezia, Ryłko,a Wy gdzie kupujecie?
A ja kupuje na Tomexie, po czym po dwóch tyg. kleje, bo są takie dziadowskie :)

Reklama

Napisał(a): gość -

gość Bardzo lubię sklepy internetowe i cieszy mnie że Venezia również taki posiada. To sklep w którym najczęsiej kupuje buty ale czasem kupuje też na allegro. Zośka
ten sklep jest spoko, też lubie kupować w necie, nie tracę czasu na chodzenie po sklepach

Reklama

czystawoda3 Witam,

Ja nie kupuję ,
stare buty przynoszę z piwnicy ..Mam trzydziestoletni zapas ..
Życie jest piękne ....

Reklama

A u mnie to różnie. Czasem w necie, czasem w stacjonarnych. Marki są różne na które zwracam uwagę. Często zależy to od fasonu i modelu jaki akurat poszukuję, a czasem od impulsu i chęci zakupu nowej rzeczy. Szczerze jednak muszę przyznać że do moich ulubionych sklepów należą DeeZee:) Venezia, Nike.

Cioteczka

Odkąd moja dziewczyna zaczęła pracować w Venezia kupujemy buty tylko tam. Raz że po co mam dawać zarobic obcym(lepiej swoim) a dwa że w razie jakiejkolwiek reklamacji to właśnie ona jest najbliżej i od razu wiadomo o co chodzi ;) No i najważniejsze jesteśmy cały czas na bieżąco z nowościami;)
Piotr

venezia ma piękne buty, to fakt. ale to nie są buty nadające się na naszą polską zimę czy jesień... szkoda wydawać tyle kasy, choć butki rzeczywiście ładne. ja lubię buty ze stilago, zwłaszcza eleganckie szpile :) ładne, a cenowo przystępne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie kupujecie buty