15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Napisał(a): ~Ela -

Ja często stawiam sobie w domu na takie domowe SPA, żeby trochę zadbać o siebie a jednocześnie nieco się odprężyć i od jakiegoś czasu kupuje w sklepie https://e-naturalne.pl/. Mają świetne naturalne produkty właśnie do domowej pielęgnacji. Między innymi glinki naturalne różnego rodzaju wiec jak ktoś chce sobie peeling przeprowadzić to zdecydowanie polecam, bardzo fajnie się sprawdzają warto z nich skorzystać.

Napisał(a): ~calka -

A powiem szczerze, różnie - najczęsciej tam gdzie są przeceny albo promocje, czy nie wiem jakieś "karty stałego klinta" gdzie mam rabaty. Ja za dużo kosmetyków nie kupuje bo dzieci tylko oilatum mają, mąż jeden szampon do wszystkiego, ja czasem w jakąś odżywkę się zaopatrze czy szampon. No ale tak czy siak kieruje się tym gdzie aktualnie jest promocja/najtaniej głównie

Reklama

Napisał(a): ~Pola -

~calka A powiem szczerze, różnie - najczęsciej tam gdzie są przeceny albo promocje, czy nie wiem jakieś "karty stałego klinta" gdzie mam rabaty. Ja za dużo kosmetyków nie kupuje bo dzieci tylko oilatum mają, mąż jeden szampon do wszystkiego, ja czasem w jakąś odżywkę się zaopatrze czy szampon. No ale tak czy siak kieruje się tym gdzie aktualnie jest promocja/najtaniej głównie
Ja mam totalnie odwrotnie ja mam mało kosmetyków bo mam azs i używam tylko sprawdzonych takich jak oilatum za to mój facet o Boże on ma wszystko szampon taki szampon inny. Do brody mase rzeczy. Ja swoje kosmetyki kupuje w rossmanie albo w aptece on w necie i innych drogeriach.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Gośka -

Jakiś czas temu od znajomej dostałam do przetestowania naturalny balsam do rąk z soho cosmetics. Już mi się skończył, ale bardzo się z nim polubiłam szybko się wchłaniał, nie pozostawiał tłustej warstwy i miał przyjemny delikatny zapach. Chyba muszę zamówić kolejne opakowanie :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne