84
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń588
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +-12
84 ppt ?

Gdzie na imprezę integracyjną w Warszawie? (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie na imprezę integracyjną w Warszawie?

Napisał(a): Gość -

Hej,
To nasza pierwsza impreza integracyjna. Budżet jaki mamy na ten cel to około 4 tys zł i w sumie będzie nas 8 osób.
Gdzie za takie pieniądze dobrze się zabawić ?
Towarzystwo w wieku nie przekraczającym 40 lat, raczej szukających wrażeń.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie na imprezę integracyjną w Warszawie?

Napisał(a): ~Planac -

Ja również jestem zdania,że lepiej jest oddać to jakiejś firmie do organizacji .Wbrew pozorom taka impreza integracyjna nie jest łatwa do ogarnięcia. Sam ostatnio organizowałem takie wyjście dla osób z firmy. Pomogła mi pani Agnieszka. Zaproponowała wynajęcie hummera po mieście:
http://integr(...)arszawa - sam sobie zobacz. Popijaliśmy szampana, potem wybraliśmy się do kasyna. Dostaliśmy żetony Pamiętam,że myślałem,że przegramy wszystko w pół godziny ale passa szła dobrze dla co po niektórych tak więc zostaliśmy praktycznie do rana.

Reklama

Napisał(a): ~proszak -

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest uderzenie w całkiem innym kierunku - Bieszczady. W cenie samej konferencji w Wawie, zrobiliśmy w Zielonej Polanie w Łączkach imprezę integracyjną, z noclegiem, jedzeniem, basenem, plażą, kortem i całym mnóstwem atrakcji. Mega pozytywne doświadczenie.

Napisał(a): ~boszka -

W Zielonej Polanie jest pięknie, a przede wszystkim są tam warunki do wypoczynku za małe pieniądze. Prawda jest taka, że mało gdzie teraz można trafić aż tak dobre warunki. Plus, że polskie pensjonaty mają już taki zakres oferty, jak egipskie hotele ;-)

Reklama

Napisał(a): ~Alexxix -

To my ostatnio mieliśmy wyjście firmowe: najpierw pojechaliśmy na gokarty: http://rcw.pl/ a potem było wyjście do jednej z warszawskich restauracji. Mi jako facetowi bardziej się oczywiście podobały gokarty. Tor, na którym jeździliśmy jest naprawdę super, można się świetnie podbawić. Moim zdaniem tor jest właśnie zaprojektowany do dynamicznej jazdy.

Napisał(a): ~PanBennek -

~Alexxix To my ostatnio mieliśmy wyjście firmowe: najpierw pojechaliśmy na gokarty: http://rcw.pl/ a potem było wyjście do jednej z warszawskich restauracji. Mi jako facetowi bardziej się oczywiście podobały gokarty. Tor, na którym jeździliśmy jest naprawdę super, można się świetnie podbawić. Moim zdaniem tor jest właśnie zaprojektowany do dynamicznej jazdy.
Rzeczywiscie fajne miejsce. Osobiście nie byłem, ale mam znajomego, który jest zapalonym fanatykiem gokartów i każdą wolną chwilę poświęca na to, aby pójść pojeździć. Pytałem go o ten tor to mówił, że nawet dla doświadczonego gokartowaca jest wymagający, więc odczuwa przyjemność z tego, że tam chodzi. A z tego, co mówił to chodzi dużo osób.

Napisał(a): ~cuddake -

~PanBennek
~Alexxix To my ostatnio mieliśmy wyjście firmowe: najpierw pojechaliśmy na gokarty: http://rcw.pl/ a potem było wyjście do jednej z warszawskich restauracji. Mi jako facetowi bardziej się oczywiście podobały gokarty. Tor, na którym jeździliśmy jest naprawdę super, można się świetnie podbawić. Moim zdaniem tor jest właśnie zaprojektowany do dynamicznej jazdy.
Rzeczywiscie fajne miejsce. Osobiście nie byłem, ale mam znajomego, który jest zapalonym fanatykiem gokartów i każdą wolną chwilę poświęca na to, aby pójść pojeździć. Pytałem go o ten tor to mówił, że nawet dla doświadczonego gokartowaca jest wymagający, więc odczuwa przyjemność z tego, że tam chodzi. A z tego, co mówił to chodzi dużo osób.
Nie ma w stolicy lepszego toru do wypasionej jazdy na gokarcie niż na Kraowiaków :)

Napisał(a): ~Ikejus -

~cuddake
~PanBennek
Nie ma w stolicy lepszego toru do wypasionej jazdy na gokarcie niż na Kraowiaków :)
A na czym opierasz swoją opinię? Ja akurat z gokartami mam sporo doczynienia, bo jedżę na nich od alt. Co mi się podoba to ich dobre przygotowanie na rcw, po prostu mają dobrą moc, są sterowne, pedały natychmiast reagują na nacisk nogą. Przez to właśnie można naprawdę sporo wprawy nabarć w sterowaniu takim pojazdem 

Napisał(a): ~cuddake -

~Ikejus
~cuddake
~PanBennek
A na czym opierasz swoją opinię? Ja akurat z gokartami mam sporo doczynienia, bo jedżę na nich od alt. Co mi się podoba to ich dobre przygotowanie na rcw, po prostu mają dobrą moc, są sterowne, pedały natychmiast reagują na nacisk nogą. Przez to właśnie można naprawdę sporo wprawy nabarć w sterowaniu takim pojazdem 
Nie no, to wszystko o czym piszesz to oczywiście prawda, bez dwóch zdań. Ja się na gokartach nie znam, po prostu idę ze znajomymi i chcę się dobrze bawić, a jeśli jest ok, obsługa jest ok, nie ma wtop, można poszaleć to po prostu bazuje na swoich własnych doświadczeniach :) Po prostu jak tam chodzę to odpoczywam.

Napisał(a): ~majka90 -

Ciekawe menu mają w Ganesh na Ursynowie (FB lokalu: web.facebook.com/GaneshUrsynow ). Ostatnio się do nich na rodzinny obiad wybrałem i też dzieci bez problemu znalazły dania dla siebie. Z takich ciekawostek to na pewno bym ich piwo polecił – prawdziwe, indyjskie, pierwszy raz piłem i powiem, że rzeczywiście smaczne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na imprezę integracyjną w Warszawie?