25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń716
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
25 ppt ?

Gdzie na narty w Polsce na święta? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Gdzie na narty w Polsce na święta?

Napisał(a): Gość -

Razem z mężem i synkiem 4letnim chicelibysmy spędzic czas swiateczny dla odmiany - aktywnie. Synek nigdy nie jezdzil na nartach, to bedzi ejego pierwszy raz. Z mężem jeździmy świetnie, prawie co sezon odiwedzamy Alpy. Czy możecie polecić jakieś miejsce u nas gdzie moglibyśmy równocześnie sami trochę pojeździć, a nasze dziecko się nauczyć z dobrym trenerem? Zakopane odpada, dziki tłum ludzi strasznie zniechęca.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie na narty w Polsce na święta?

Napisał(a): gość -

marcelina83 Razem z mężem i synkiem 4letnim chicelibysmy spędzic czas swiateczny dla odmiany - aktywnie. Synek nigdy nie jezdzil na nartach, to bedzi ejego pierwszy raz. Z mężem jeździmy świetnie, prawie co sezon odiwedzamy Alpy. Czy możecie polecić jakieś miejsce u nas gdzie moglibyśmy równocześnie sami trochę pojeździć, a nasze dziecko się nauczyć z dobrym trenerem? Zakopane odpada, dziki tłum ludzi strasznie zniechęca.
Z tego co się orientuję, to obecnie najlepsze stacje są w Beskidzie Sądeckim. Królują tutaj Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla i stacja w Krynicy. Dobrze zagospodarowane, idealne warunki dla tych którzy jeździć jeszcze nie potrafią jak i dla doświadczonych.

Pozdrawiam

Reklama

Reklama

Re: Gdzie na narty w Polsce na święta?

Napisał(a): Gość -

Na narty w Polsce w okresie zimowym polecam bardzo Pilsko. Blisko do granicy- można sobie wyskoczyć, mała miejscowość- sami narciarze, fajne trasy dla dorosłych i ośla łączka zaraz przy centrum (2 sklepy i 3 knajpy:D). Oprócz tego polecam wybrać się do Szczyrku/Wisły/Ustronia wszystkie miasta leżą obok siebie. Można wybierać stoki, pozwiedzać itp.

Re: Gdzie na narty w Polsce na święta?

Napisał(a): gość -

A w okolicy świąt wielkanocnych ktoś z Was wyjeżdża na narty? Ja w tym roku nigdzie nie byłam, a właśnie przeglądam ofertę na końcówkę sezonu narciarskiego, na stronie biura Almatur, chyba na coś się zdecyduję :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na narty w Polsce na święta?