381
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi347
  • Ocen na +0
381 ppt ?

Gdzie na wakacje? (348)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): Gość -

My się wybieramy do Włoch, lecimy do Florencji tanimi liniami Eurolot :)
Florencja to przepiękne miasto,nie wiem czy starczą nam 2 tygodnie na zwiedzenie wszystkiego :)
uwielbiam włoskie jedzenie, więc pewnie wrócę o rozmiar lub dwa większa :) ale co tam, najważniejsze to dobrze wypocząć :)

Napisał(a): gość -

ja jeszcze planów nie mam, ale za granicę raczej się nie wybiorę... myslę o jastrzębiej górze, fajny hotel primavera wypatrzyłam. grunt, że mają spa, można się zrelaksować nawet w przypadku braku pogody. a do plaży i tak ledwie 100 metrów.

FLORYDA na 2 tyg. ( w tym Orlando wymarzone parki i po centrum lotów kosm. nasa) a po tym tygodniowy rejs na karaiby, z tamtąt :) taki miesiąc miodowy:) ale chciała bym jeszcze Francje, Grecje, Madere czy Hiszpanie... ach może kiedyś sie uda:-)
POZDRAWIAM

gość FLORYDA na 2 tyg. ( w tym Orlando wymarzone parki i po centrum lotów kosm. nasa) a po tym tygodniowy rejs na karaiby, z tamtąt :) taki miesiąc miodowy:) ale chciała bym jeszcze Francje, Grecje, Madere czy Hiszpanie... ach może kiedyś sie uda:-)
POZDRAWIAM
z przechwałkami to gdzie indziej, prawda jest taka że jak kogokolwiek stać na niemiłsirnie drogi lod do USA parki w strasznych cenach i drooogie karaiby to stać go na grecje albo francje, pozatym nie można uczciwie dorobić sie takiej kasy jaka poczebna jest na takie wakacje bo reszta ma tansze samochody niż takie wczasy, więc może nie kpij z innych uczciwych ludzi.

Zależy kto co lubi. Sama mieszkam nad morzem (we Władysławowie) szczerze polecam tu wakacje ,ale raczej tylko młodym bez dzieci...
Żyje tu na codzień dlatego na wakacje wybieram się za granicę,lubie mieć wszystko zaplanowane ale w tym roku nie wiem jak ze studiami więc pewnie last mineeeet;p

Napisał(a): ewas -

gość ja jeszcze planów nie mam, ale za granicę raczej się nie wybiorę... myslę o jastrzębiej górze, fajny hotel primavera wypatrzyłam. grunt, że mają spa, można się zrelaksować nawet w przypadku braku pogody. a do plaży i tak ledwie 100 metrów.
jastrzebia góra to ładna miejscowość szkoda tylko ,że tak strome ma zejścia na plaże ,
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na wakacje?