433
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi396
  • Ocen na +0
433 ppt ?

Gdzie na wakacje? (397)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): gość -

Ja dopiero jadę w poniedziałek, ale juz się nie mogę doczekać. Kierunek Mazury, a konkretnie Dąbrówka Mała i ośrodek Ekwador (http://www.ekwador-robson.pl/). Przepiękna okolica, cisza, spokój, jeziora, lasy, piękno Mazur na wyciągnięcie ręki.

Reklama

Reklama

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): Gość -

My w tym roku jedziemy na wakacje dopiero we wrześniu. Jeszcze nie wiemy, gdzie konkretnie, ale najprawdopodobniej Włochy lub Hiszpania. Na razie porównujemy oferty (np. ciekawe oferty znalazłam tutaj http://www.ec(...)ay.com/), ale i tak liczę na jakieś atrakcyjne last minute. :)
Marzę o wycieczce do Turcji, ale ze względu na sytuację w tym kraju, niestety na razie musimy sobie odpuścić. :(

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): gość -

Ja to lubię jechać na wakacje do takiego hotelu, w którym nie musze się o nic martwić. LUbię polskie morze, dlatego staram się wybierać miejsca, w których jeszcze nie byłam i tym samym zwiedzić całe wybrzeże. W tym roku byłam w Dźwirzynie w Hotelu Senator (http://www.hotelsenator.pl/), bardzo atrkacyjny kompleks hotelowy z basenem, więc jak nie było pogody to tez było co robić tak na dobrą sprawę.

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): gość -

janulka8 Przychodzi czas, w którym możemy powoli planować nasze urlopy, gdzie się wybieracie? Polska czy zagranica? Wakacje planowane czy spontaniczne last minute?
Wakacje miałam planowane, byłam na kursie językowym w Barcelonie ze Sparchcafe. Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie, wspaniała pogoda, to moje najlepsze wakacje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na wakacje?