449
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi411
  • Ocen na +0
449 ppt ?

Gdzie na wakacje? (412)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): gość -

Ja mimo wszystko bardzo lubię polskie morze i zawsze tam kieruję swoje pierwsze kroki w wakacje. Nigdzie nie ma tyule jodu w powiwetrzu co tam. W tym roku byłam w hotelu Senator (http://www.hotelsenator.pl/) i niedługo na pewno znowu się tam wybiorę, bo urzekł mnie niesamowicie prywatną plażą.
INTERIA.PL

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): gość -

Ja uwielbiam Mazury, bez dwóch zdań. Co roku staram się odwiedzać inne miejsca, a w tym wyladaowałam w Zgonie w stanicy wodnej (http://www.stanicazgon.pl/). Mała miejscowość, urokliwa okolica, szlak kajakowy, można naprawdę wypocząc.

Reklama

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): Gość -

Ja właśnie przeglądam miejsca godne uwagi w Polsce i mam już krótką listę. Biorę pod uwagę głównie południe Polski bo nad morze nie znoszę jeździć w sezonie - za duże tłumy. Póki co na szczycie listy znajduje się Zamek Dubiecko - http://zamek.(...)ko.com/ i jednodniowa wycieczka do Lwowa oraz przejażdżka drezyną. Chciałabym zrobić mały trip po Polsce, Czechach i Austrii. Mam nadzieję, ze uda mi się zorganizować wszystko tak, zeby zmieścić się w dwóch tygodniach.

Reklama

Reklama

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): edaeds -

Malinka557 Ja mam ochotę polecieć na inny kontynent :)
Co za problem? Obecnie jest bardzo dobry okres na takie podróże zagraniczne bo w Azji czy w Ameryce Południowej trwa sezon turystyczny oraz pogoda jest piękna. Jeśli znasz angielski to spróbuj sobie zorganizować taki wyjazd samodzielnie. Będzie to ciekawsze oraz o wiele tańsze. Wycieczki z biur podrózy są niestety ale często bardzo drogie. Niezłe promocje na dalekie loty ma obecnie linia lotnicza KLM:
http://bit.ly(...)byfajne
Można z nimi polecieć z Warszawy przez Amsterdam do wielu egzotycznych rejonów.

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): Gość -

wgalik Zima za oknem, a wy o wakacjach :D Ale fakt, chciałoby się gdzieś wybrać. Moim marzeniem jest Japonia, ale pewnie jeszcze trochę pozbieram pieniędzy zanim uda się polecieć.
Bo teraz najłatwiej jest planować, co nie oznacza, iż teraz należy podjąć decyzję. Ja robię to trochę na lenia - czyli subskrybuję newsletter Itaki na mejla, co bardzo ułatwia w zorientowaniu w ofertach i łatwo można porównywać propozycje między biurami.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na wakacje?