381
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi347
  • Ocen na +0
381 ppt ?

Gdzie na wakacje? (348)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): gość -

Jeśli ktoś lubi ciszę spokój i obcowanie z naturą .
Polecam Puszcze stromecką i okolice doliny Pilicy>
Cudowne miejsce na wakacje.
Pilica to idealna rzreka na spływy kajakowe.
Jeśli ktoś to lubi to polecam.,
Polecam do skorzystania również z turystyki konnej.
Zatrzymując się np: w Hotelu Sielanka nad samą rzeką Pilicą, można wynająć Konie na wypad do lasu. Swietna sprawa.
Polecam.
INTERIA.PL

tak też czasem bywa, plany planami, a rzeczywistość je zmienia. Ale ja wam powiem, że ja nie potrzebuję dalekich i egzotycznych miejsc, żeby się doskonale bawić i miło spędzić czas. Wystarczy znaleźć pięknie miejsce i fajną ekipę ludzi, takie wakacje są dla mnie najlepsze. A co do tego, gdzie pojechać, to mnie bardzo podoba się ten hotelhttp://www.ma(...)tel.pl/

Napisał(a): Gość -

mnie się obecnie wymarzył wypad na pojezierze brodnickie do głęboczka. miły hotelik ze spa... ta winnica na miejscu i winoterapia mnie kuszą strasznie. od jakiegoś czasu już myślę o wycieczce tego typu, może w końcu w tym roku się uda :)

A my w tym roku byliśmy z dziećmi w Egipcie. Po raz pierwszy wybraliśmy się całą rodziną tak daleko i korzystaliśmy z Figloklubów, gdzie nasze skarby mogły szaleć do woli. Polecam wszystkim chcącym odpoczać z dziećmi takie rozwiązania.

Ja osobiście bardzo lubię nasze Polskie morze:) ale również preferuję podróże za granicą. Kraje skandynawskie bardzo przypadły mi do gustu:) Szwecja jest po prostu piękna:):) ale wiadomo to już zależy od gustu jak już wcześniej pisałam:P:P:)
Bardzo chciałabym kiedyś jechać w ciepłe klimaty:):) Francja, Hiszpania:):):) A jeżeli chodzi o tanie wakacje to zdecydowanie strefa dolara;) Pozdrawiam gorąco;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na wakacje?