433
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi396
  • Ocen na +0
433 ppt ?

Gdzie na wakacje? (397)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Gdzie na wakacje?

Napisał(a): KatieK -

gość
gość FLORYDA na 2 tyg. ( w tym Orlando wymarzone parki i po centrum lotów kosm. nasa) a po tym tygodniowy rejs na karaiby, z tamtąt :) taki miesiąc miodowy:) ale chciała bym jeszcze Francje, Grecje, Madere czy Hiszpanie... ach może kiedyś sie uda:-)
POZDRAWIAM
z przechwałkami to gdzie indziej, prawda jest taka że jak kogokolwiek stać na niemiłsirnie drogi lod do USA parki w strasznych cenach i drooogie karaiby to stać go na grecje albo francje, pozatym nie można uczciwie dorobić sie takiej kasy jaka poczebna jest na takie wakacje bo reszta ma tansze samochody niż takie wczasy, więc może nie kpij z innych uczciwych ludzi.
haha, a dlaczego nie mozna dorobic sie na podroz do Stanow? ja pracuje uczciwie i tez byloby mnie stac :) a nikomu nic nie ukradlam! podejscie zazdrosnika!! jak ktos ma dobrze to tylko mu noz w plecy, niech nie ma lepiej ode mnie! zalosne....

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja zastanawiam się, czy w tym roku nie pojechać gdzieś zagranicę, gdzie będzie ciepło i będę mogła porządnie się wygrzać, bo marznięcie w naszym kraju nad mroźnym Bałtykiem, niekoniecznie jest tym co jakoś specjalnie mi odpowiada. Aktualnie siedzę sobie na http://www.ko(...)inikana i zastanawiam się nad pojechaniem na Dominikanę, bo naprawdę jest tam pięknie a mi udało się odłożyć trochę kasy w pracy na ten cel. Kto wie, może się uda?

A byliście kiedyś może w Sopocie? :) Piękny kurort - moim zdaniem jeden z najładniejszych nad naszym morzem. Słyszeliście może o apartamentach Jovi: http://joviap(...)rtments ? :) Oferują bardzo wysoki standard noclegów oraz bardzo dużo wygód takich jak na przykład:
Zestaw dobrych win w pokoju
Usługi concierge
Wypożyczalnię rowerów
Smaczne śniadania.

W tym roku u nas padło na Kazimierz Dolny. Jeszzcze nie byliśmy w tamtych stronach, więc zapowiada się ciekawa wyprawa. Nie nocujemy jednak w samym Kazimierzu, ceny są trochę za wysokie dla nas, pokój prawdopodobnie będziemy rezerwować w hotelu Słowik, w miejscowości Poniatowa.
Generalnie jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni.

Napisał(a): gość -

My może do Kazimierza wpadniemy, jak będziemy jechać do Przemyśla. Bo tam własnie zaplanowaliśmy nasze wakacje, aczkolwiek niewykluczone, że śmigniemy też gdzieś za granicę. Póki co Przemyśl wraz z zamkami i fortecami do zwiedzania, nocleg prawdopodobnie w hotelu Marko, będzie to nasza baza wypadowa, całkiem dobrze usytuowana. To wręcz dobre miejsce strategiczne. No, ale do do lipca jeszcze trochę czasu jest.

A nikt z Was nie pomyślał o tym, że kupić sobie http://www.dz(...)rzem.pl ? W ten sposób może spędzań tanie wakacje pod namiotem. Można też postawić sobie domek campingowy i jeszcze dodatkowo go wynajmować. Poza tym taką działkę można łatwo sprzeda z zyskiem, więc jest to dobra inwestycja. Po co płacić komuś? Taką działkę można już kupić za ok. 28tys.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie na wakacje?