606
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi556
  • Ocen na +0
606 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (557)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): gość -

Jak dla mnie to ostatnio najlepsze zakupy robie w Fashion House. To takie duże centrum handlowe outletowe. Codziennie mają jakieś wyprzedaże i jest tam ponad 100 sklepów, więc wszystko mogę kupić w jednym miejscu. Dla mnie to niesamowicie wygodne :)
INTERIA.PL

Napisał(a): Maradela -

Ja również nie lubię chodzenia po sklepach. Wole szukać w sklepach internetowych takiego wyboru w sklepie zwykłym nie ma. Szukałam i znalazłam taki kolorowy [url=http://]sklep adelafashion.pl[/url] . Maja naprawdę fajne sukienki - ogromna ilość i inne ciuszki a torebki znakomite, dla elegantek z naturalnej skóry. Słowem warto tam zajrzeć.

Reklama

Masz rację ja tez od jakiegoś czasu wolę kupować ubrania w sieci, większy wybór niż w sklepach stacjonarnych i łatwo zamówić. Rabaty tez moim zdaniem w sieci większe daja. Ostatnio natrafiłam na stronkę sklepu Depare ( www.depare.pl ) Super miejsce. sukienki do wyboru do koloru. Dla mnie bomba

Reklama

Wszystko zależy od okazji, nie staram się ograniczać do jednego sklepu czy też jednego sposobu robienia zakupów. Staram się szukać okazji. Ostatnio zainteresowałam się polskimi markami, np. firmą Lattorę, która robi eleganckie ubrania na każdą okazję.

Reklama

Zdecydowanie Bialcon, moja mam mi poleciła ten sklep i jak zaczęłam pracę w biurze na stanowisku moj styl ubierania też uległ zmianie. Tu w Bialcon znalazłam wszytko czego potrzebuje- modne, szykowne ubrania ( www.bialcon.pl )

Bardzo fajną ofertę ma sklep www.occasion.pl. Udało mi się kupić tutaj fajną, szyfonową tunikę za 30 zł. W ofercie mają najnowsze kolekcje wielu dobrych marek, ale także końcówki serii w bardzo niskich cenach. Asortyment obejmuje również duży wybór markowych biustonoszy i bielizny wyszczuplającej – różne rozmiary (w tym XXL i niewielki XS).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?