598
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi548
  • Ocen na +0
598 ppt ?

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? (549)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Napisał(a): gość -

Ja najczęściej kupuję w internecie. To jest po prostu wygodne. A teraz jeszcze odkryłam sklep internetowy w stylu orientalnym - ciuchy, torebki, biżuteria, ręcznie robione dodatki, super. Nazywa się Innaja store. Oryginalne i fajne rzeczy można tam znaleźć:)

Reklama

Napisał(a): Gość -

bridgetjones Też teraz kupuję praktycznie tylko w internecie. No może spożywkę jednak w lokalnych sklepach i marketach.
ale tak naprawdę to tylko na zakupy w sieci mozna dostać spore rabaty, taka zazwyczaj jest, ostatnio dostałam zniżki na zakupy w internetowym sklepie answear, ściagnęłam apkę veroni mineral i to wszystko żeby dostac zniżki.

Napisał(a): Gość -

W fashion house. Raczej wolę ciuchy przymierzać niż kupować w ciemno, a tam kupię wszystko w jednym miejscu i w rozsądnej cenie. W weekend byłam na zakupach, kupiłam sobie ciuchy na zimę, przy okazji też dzieciakom kurtki i buty, teraz mam już z głowy :)

Napisał(a): gość -

Jeśli chcesz kupić modne ubrania, w dodatku w dobrych cenach to zobacz stronę www.mzgz.com.pl Często kupuję ubrania tej marki i nie mogę powiedzieć złego słowa. Profesjonalna i godna uwagi firma – 100% zadowolenia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?